Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alba-regia

    aktív tag

    válasz Xeon7 #666 üzenetére

    Melyik nap rendelted?

    Az enyém is elvileg úton van. UPS nyomkövetés szerint:
    Kézbesítésre kész
    2018/12/27 8:36 Vecses, Hungary Útban a kézbesítés felé
    2018/12/27 8:36 Vecses, Hungary Behozatal beolvasás
    2018/12/27 7:40 Vecses, Hungary Érkezésbeolvasás
    2018/12/27 7:30 Budapest, Hungary Kiindulásiállomás beolvasás
    2018/12/27 6:34 Budapest, Hungary Érkezésbeolvasás
    2018/12/27 5:43 Prague, Czechia Kiindulásiállomás beolvasás
    2018/12/27 5:02 Prague, Czechia Érkezésbeolvasás
    2018/12/27 3:56 Koeln, Germany Kiindulásiállomás beolvasás
    2018/12/24 18:55 Poznan, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
    2018/12/24 15:04 Poznan, Poland Kivitel beolvasás
    2018/12/24 13:50 Poznan, Poland Érkezésbeolvasás
    2018/12/24 12:30 Gorzow Wielkopolski, Poland Kiindulásiállomás beolvasás
    2018/12/24 11:43 Gorzow Wielkopolski, Poland Származásbeolvasás
    Feladva 2018/12/24 10:19 Gorzow Wielkopolski, Poland

    Ami érdekes számomra, hogy Poznanból miért került át Kölnbe, onnan meg hogyan ment át közel egy óra alatt Prágába :)
    Az utolsó értesítésed a "kézbesítésre kész" volt?

    [ Szerkesztve ]

  • alba-regia

    aktív tag

    válasz patoga #670 üzenetére

    Meg is jött. Azóta azt nyúzom, beállítom, párosítom, szintkronizál, letölt. Közel 5 és fél óra kijelzőidő van benne. Kb. 42 százalékon volt, amikor ideért, most van 13%-on az akksi (nem retina kiégetős üzemmódban). Eddig nagyon tetszik.

    iPhone X-ről váltottam. iPad, Macbook pro marad. Már kezdett elegem lenni az Apple nagyképű hozzáállásából. Az utóbbi években a fejlesztéseket csak többéves késéssel másolták le, innováció már nem nagyon van, csak a részvényesek kiszolgálása és túlárazás. Facetime és iMessage hiányozni fog, az jól működött. Okosórát is cseréltem, mert az sem működik Androiddal (sajnos, pedig iWatch jó).

    Hol van benne az NFC chip? Azért kérdezem, mert telepítettem az OTP Simple alkalmazását, de a gyári tokba beraktam a jogsimat (bár nem hiszem, hogy bármennyire is árnyékolná).

    Ha jól értelmezem, NFC fizetéskor csak simán feloldom ujjlenyomattal és érintem, ugye?

  • alba-regia

    aktív tag

    Több mint egy hete használom a 6T-t. Ezalatt a tapasztalataim (iPhone X után):

    Az ujjlenyomat-olvasó használható. Nekem kevesebbet téveszt, mint iPhone X arcfeloldója. Annál kifejezetten utáltam, hogy ujjlenyomattal nem lehet feloldani, pl. ha a telefon az asztalon van. Kevés esetben kell kétszer próbálkoznom, akkor is az az oka, hogy nem a kijelölt területre helyezem az ujjam. Ennek úgyis az lesz a jövője, hogy a kijelző egésze alatt lesz az ujjlenyomat szkennelése. A másik észrevétel, hogy nem kell rányomni az ujjat, csak ráhelyezni.

    A kamerával eddig nincs gondom - azt leszámítva, hogy az éjszakai módban túlélesít és sok a zajszűrés. DXOMARK mérése szerint is kb. az iPhone X és a Pixel 2 szintjét hozza, ami azért nem rossz! Nyers (raw) képeket még nem dolgoztam fel, arra is kíváncsi leszek.

    A sebességével, a rendszerrel, összességében a minőségével nincs gondom. A gyári felület is használható számomra, legalábbis jobb mint pl. a MIUI.

Új hozzászólás Aktív témák