Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80439296

    törölt tag

    válasz csipuka #271 üzenetére

    Gyanítom, vagy a rootolásod hibás (factory esetleg visszarak adatot belőle), vagy az érzékelő mér negatív fényt (nem tudom, hogy mondják).
    Első esetben user error, másodikban gari.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz csipuka #271 üzenetére

    Én tegnap konkrétan egy spotlámpához nyomtam a telefon tetejét, ha ott nem jelentkezett, akkor aligha fog napfénynél...

    Egyébként általános tapasztalatok az elmúlt három nap alapján:

    -Az üzemidő tényleg jó, a számított SOT 6 óra feletti. Igaz játékok nem voltak eddig, de fotózás, videózás ha csak módjával is, de igen. Azért csak számított SOT érték, mert az én felhasználási szokásaimmal sose ment még 40% alá.

    -A hardveres Android gombok jó dolgok. Egész elszoktam tőle, most meg pár óra alatt visszaszoktam. Nekem nem hiányzik a gombok állandó világítása, mindig megtaláltam eddig őket.

    -A Onelaunchert lecseréltem, mert a legfelső sorba nem enged pakolni. Maradtam a Nova Launchernél, de itt például a hátteret nem görgeti. :F

    -A Onelauncher-ért azért kár, mert amúgy megállapítottam, hogy végül is az alap programokkal is egész jól el lehetne boldogulni. Az alap fájlkezelővel sincs gond (noha az X-plore fel lett rakva), az alap galéria annyira bevált, hogy nem is nyúltam eddig máshoz, az alap kamera szoftver pedig az eddigiek alapján jobban használható, mint a SNAP. Eddig zenelejátszó terén nem találtam még megfelelőt, de ami késik, nem múlik.

    -Wifi (2,4Ghz) terén a Huawei P9 egy fokkal jobban teljesít, a hálószobában a párom (aki még egy méterrel messzebb van a routertől, mint én) probléma nélkül lejátszik Youtube FHD videókat, amik nálam néha megakadnak, és mivel így van beállítva, ezért ilyenkor átugrik mobil internetre, amelynél megfelelő a sávszél.

    Összességében nagyon elégedett vagyok vele. Az üzemidőtől elsőre egy kicsit tartottam, de úgy tűnik alaptalan volt a félelmem...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák