Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    őstag

    válasz zhata #23893 üzenetére

    Téged nem ismerlek így nem is Neked címzem a dolgot, de volt egy esetem, amikor – más ügyből kifolyólag – egy 4-5 hónapos Note4-gyel jött hozzám egy illető.
    Épp kínlódtam fel az enyémre (nekem is Note4 volt, 17 hónap után tényleg makulátlanul adtam el) az épp soros üveget, amikoris hencegve mondja, hogy ő rá nem tenne semmilyen fóliát/üveget az övére, meg aztán nem ő van a telefonért, hanem az van őérte, meg az övé garantáltan karcmentes.
    Erőszakosan dugta az orrom alá, hogy nézzem meg, mennyire az.
    Épp nekikezdtem magyarázni, hogy ne vicceljen, olyan, hogy karcmentes kijelző, olyan nem létezhet, mert egyszerűen ezek a GG üvegek egyensúlyoznak a ridegség és a karcolhatóság között, amikor megláttam.
    Nem akarok nagy szavakat használni (és az is igaz, hogy órás nagyító volt a fejemen az üvegfelrakás miatt), de az üvegje TELE volt apró karcokkal, de nem kicsit.
    Felmértem a helyzetet és beleegyezőleg ráhagytam, hogy tényleg szép.

    Sajnos a levegőben lebegő porszemcsékben olyan apró kristályok vannak, amelyek keményebbek, mint a GG, nem kicsit.
    Nem kell az, hogy a zsebedbe berakd a kulcscsomó mellé, hogy megkarcolódjon.

    Elhiszem, hogy Neked full karcmentes, de ez nem jelenti azt, hogy ne Te lennél a 100-ból az az egyegyetlen, akinek nem karcolódott meg ennyi idő alatt SEMENNYIRE!

Új hozzászólás Aktív témák