Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampika

    őstag

    válasz kano #13912 üzenetére

    pont azért nem veszek többet samut, mert tesznek a fejemre. amit kiadnak frissítést, azzal meg nem vagyok beljebb, csak ront a felhasználói élményen (samu s4 minin tesztelve).

    ott a cm vonal, csak épp itt-ott még nyögvenyelős, ahogy olvasom, szóval nem 100%-ban alternatíva.
    de nekem nem is annyira fontos, mivel a gyári rendszert kivételesen jónak mondanám az eddigi telefonjaimhoz képest.

    eddig valóban elég jó ütemben jöttek a frissítések, azonban 3.2.7 óta semmi a stable vonalon. és infót se nagyon adnak, csak fejlesztik a community-t, meg ígérik a nougatot.

    ahogy fentebb is írtam, nekem a sw támogatás részén van aggodalmam, mivel a saját ígéretük az évi 1 modellel ~fél év alatt megdőlt. azért meg hadd sírjak már, ha neadjisten ott hagynak az útszélén az ígéretekkel szemben, mert akármennyire is jó ár/értékű a készülék, mégsem a fél évre tervezős, eldobhatós 20k-s kínai vacakról van szó :U és igenis a supportot is kifizettem (és a hosszabb távú support ígéretét az árban), szóval sztem teljesen jogos az aggodalom ezen a téren. és nem, nagyon nem lennék azzal kisegítve, ha ennyi idő után a cm-re lennék utalva, mert azért az szvsz elég távol áll a minőségi supporttól. ha majd 2-3 év múlva elengedik az op3-at és a közösségre bízzák, akkor egy szavam sem lesz. de azért ne fél év után.

    nyilván senki nem tud konkrétat, szóval pont annyi helye van a sírásnak, mint az ezért való osztásnak, de a legjobb lenne, ha végre a cég mondana vmit ezen a téren, mert gondolom, nem csak az itteni tagságot érdekli a témakör.

Új hozzászólás Aktív témák