Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz twingos #10006 üzenetére

    Nálam elég komolyan van beállítva évek (húúú, lehet már 5-6) óta, a munkahelyemen (ami összesen 8 helyszín lehet) mindre be van állítva a cella alapján történő némítás (halk profil, tehát csak rezgés), 5-6 éve tökéletesen is működik, az otthonom térségébe érve pedig kapcsolgatja a WiFi-t is szépen. Még hazaérés előtt, mind a 8 helyről kilépve kapcsol vissza hangosra.

    DE!

    Éjjelre, éjféltől reggel 8-ig teljes némítás van rajta (azaz néma profil bekapcsolása), reggel 8-kor vissza némára (ha otthon vagyok még akkor), majd 10 órakor áll vissza normál profilra (ha otthon vagyok). Hét végén meg 11-kor ugyanez... :)

    És ez szokott elmaradni.

    Két fajta hiba van, vagy nagyon halkan hallatszik reggel 8-tól minden, vagy 10 után is marad a némítás, random módon. Tehát a telefon nem mozdul, csak időzítve van.

    A korábbi telefonjaimnál (Note4, LG V10) 6.x alatt is ment rendesen, de ott VOLTAK gyári profilok a telefonban.
    Az Oneplus 3 az első telefonom, ahol nincsenek ilyenfajta profilok.

    Létezik Taskerre valamiféle megoldás ilyen profilok gyártására, de 2 nap után feladtam, pedig értek angolul... :)

Új hozzászólás Aktív témák