Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldman2

    veterán

    válasz totasenior #77 üzenetére

    Szia,

    A PocketBook KOReader téren (a Github-on követem az Issue-kat), elég mostohán van kezelve, oka egyszerű, jelenleg nincs komoly fejlesztő akinek ilyen lenne. Még csak most gyűlnek a felhasználók is, akik ilyen eszközzel rendelkeznek.

    Írhatsz ide is ilyen kérdéseket, nem tudom itt hányan vannak akiknek ilyen (pláne színes) készülékük van!?

    De ha már előjött a kérdés, hátha beindul egy "válaszroham"... kinek milyen készüléke van?

    Nálunk most kettő Oasis 3-as van.

    ***

    Olvasott könyv "bezárása".

    1. Miért akarod bezárni?
    2. Ha csak egy másikat akarsz olvasni, akkor a felső menüben (Iratszekrény ikon), kiválasztod az újat és azt megnyitod.
    3. Ha kilépsz a KOReader-ből, akkor mivel megjegyzi mi volt a legutóbb olvasott könyv, és mivel az hogy milyen módon induljon újra az beállítható, akár a legutóbbi könyv legutóbb olvasott oldalával is meg tud nyílni.

    Nálunk mindkét olvasón az van beállítva, hogy az Iratszekrénnyel induljon. Mondjuk mi nem lépünk ki az alkalmazásból (sohasem).

    A "lefagyás" nálunk is előjött már többször, én erre eddig úgy tűnik azt a megoldást találtam ki (eddig úgy látszik megfelelő), hogy a Bővítmények kezelése alatt kikapcsoltam ezeket:

    Automatikus lapozás
    Calibre
    Editor
    Felfogás bővítő
    Hírletöltő
    Japán támogatás
    Kijelölések exportálása
    Olvasási állapot szinkronizálása
    Profilok
    QR a vágólapról
    SSH
    Terminál emulátor
    Wallabag

    a többit használom...

    Mit értesz, azon hogy gyári főképernyő? Ha a Pocketbook felület főképernyőjét, akkor arra nincs ötletem.

Új hozzászólás Aktív témák