Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz FoxiestFox #53 üzenetére

    Én pont leszartam az autós részeket. tetszett a történet és a tűzharcok benne. Ha újra kiadták volna 2. részt akkor most az lenne a baj.
    Én végigjátszottam mind2 részt, többször is. És ez tetszik amit eddig láttam. Autós részeket meg pont végigszenvedtem azokban is, egy összekötő elem volt számomra, szükséges valami, hogy tudjam játszani a sztorit. Az autóversenyes résznél majd idegbajt kaptam. Szóval remélem itt a háttérbe helyezik a járműveket,vagy eléggé lebutítják benne dolgot, hogy arcados legyen ,de azért megmaradjon egyedinek és a sztori és a harc lesz a lényeg, ahogy a maffiához illik..
    Itt a videók alapján olyen nagy negatív dolog nincs., sőt nagyon nagyon tetszik aváros kidolgozottsága, az, ahogy él az egész.Az egylövéses autórobbanás nem pisztoly, hanem robbanó slugos shotgun. [link]Előre pedig nem fogom lehúzni a játékot mindenféle béta videók alapján anélkül , hogy megjelent volna és tesztet olvastam volna róla vagy én kipróbálnám.[link]
    Sok embernek az új tomb raider lett a kedvence pedig nem sok köze van a régihez.
    Ki tudja ez mit tesz le az asztalra.És a véleményalkotás egy meg nem jelent dolognál jóslás és igen, jóstehetség kell hozzá., hogy te kijelentsd , hogy bukta, csak azért mert neked nem tetszik. Olvastam itt épp elég pozitív véleményt is róla. ÉN örülök a változásnak és remélem a legfontosabb elem , a történet is klappolni fog, mert a grafika jelenleg megfelelő.
    A többit meg eldönti a jövő. Egy esélyt meg fogok adni neki, ha megjöttek az első vélemények és eléri a 10/7 pontot.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • RIC5I

    tag

    válasz FoxiestFox #53 üzenetére

    kicsit hasonlóan érzünk most mint a Darksoulosok a Darksoul 2 nél mivel azt nem az DS 1 attya készitette mivel más játékon dolgozott és mindenki aki szerette a DS 1 et nem voltak meg elégedve a DS 2 vel és 70% ban töllük kapták a negativ kritikát ők érezték a lényeges külömbségeket míg az új játékosoknak nagyon tetszet

    mi is egy Illusion által készitet játékra vágynánk de olyan sajnos már sose lesz és ha jó is lesz a játék akkor mint játék lesz jó nem mint Mafia 3 a szemünkben

    legjobb az lenne ha nem tették volna bele vitot és azt lenne a neve hogy Mafia: valami amit készitettünk eg yuj fejlesztö csapattal és ez a játék sorozat rebootja

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

  • Pöttön

    őstag

    válasz FoxiestFox #53 üzenetére

    Ott a pont! :R
    Ha Mafia akkor legyen is méltó arra névre! :R
    Mondom ezt úgy hogy számomra már a 2 se tetszett a sok butítás miatt...

    [ Szerkesztve ]

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

  • MoP_FX 57

    őstag

    válasz FoxiestFox #53 üzenetére

    Szépen leírtad, hogy többek között mi tette 2002-ben a Mafia első részét azzá, ami. A videó alapján ez rendkívül vérszegénynek tűnik, nem sok köze lesz az eredetihez, bár hiú ábránd is lenne ezt várni igazából. Az ott 2001-2002-ben nagyon el lett találva, és még egy másik vásárlóközönségnek készült. Nyilván, aki egy 5-8 órás árkád-jellegű vezetős, lövöldözős, kicsit maffiás, mainstream játékot keres, annak valószínűleg feküdni fog, aztán el is fog felejtődni.

    Viszont a grafika nem tűnik túl nagy eresztésnek, legalábbis nem igazán látom az előrelépést a második részhez képest. Az valóban igaz, vagy csak félreolvastam, hogy még mindig ugyanaz a motor lesz alatta? :U
    Ezt azért eléggé cikinek érzem ennyi idő után. Hol van már a forradalmi LS3D engine, amit az első résznél letettek az asztalra... :O

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz FoxiestFox #53 üzenetére

    Én is úgy beírnám ezeket, amiket Te is szoktál, de nincs értelme. Unom már leírni sokadjára, hogy a Mafia 2 fejlesztése alatt, azt hiszem 2008-tól kezdte szétbarmolni a Take2 a játékot, Daniel Vávra azért is lépett meg. Onnantól kezdve pedig halott ügy.

    Egyedül abban reménykednék nagyon, hogy a Warhorse Studio beindítana egy új gengszter játékot. Persze csak álom, de arra gondoltam, milyen jó is lenne, ha megcsinálnák Vávráék a Mafia 2-őt újra, persze átírva neveket, talán kicsit a sztorit, hogy jogi problémákba ne ütközzenek és kiadnák úgy, ahogy anno szerették volna. Szerintem nagyot kaszálnának vele és visszatérnének oda, ahova valóak lennének ők úgy, ahogy 2002-ben kezdték.

    Ebből látszik viszont, hogy hiába maradt sok eredeti cseh fejlesztő a csapatban, úgy látszik, azon a 3-4 emberen múlt az előző 2 rész atmoszférája. Úgymond ők voltak ezek szerint az egész lelke.

    Nem tetszik a Mafia 3-nál, hogy már előre tudni, hogy kit kell majd megölni, előre le van lőve a poén, hogy kik az ellenségek. Egy Mafia játékban - meg úgy általában egy gengszter sztoriban az a "szép", hogy sosem tudhattad/tudhatod, ki lő hátba. Az egyik pillanatban még barátok, a másikban már ellenségek. Ez úgy látom a 3. résznél ( még leírni is röhej ) le lett rombolva és lesz belőle egy erős közepes akció játék, a lényeget szépen kiölve.

    Akinek nem tetszett az öltönyös Keresztapás vonal, nem értem mit fanyalog, van más alternatíva is, pl. GTA. Eddig mindenkinek meg volt a maga ízléséhez egy játék típus, most ezzel ez megszűnni látszik.

Új hozzászólás Aktív témák