Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz FoxiestFox #53 üzenetére

    Én pont leszartam az autós részeket. tetszett a történet és a tűzharcok benne. Ha újra kiadták volna 2. részt akkor most az lenne a baj.
    Én végigjátszottam mind2 részt, többször is. És ez tetszik amit eddig láttam. Autós részeket meg pont végigszenvedtem azokban is, egy összekötő elem volt számomra, szükséges valami, hogy tudjam játszani a sztorit. Az autóversenyes résznél majd idegbajt kaptam. Szóval remélem itt a háttérbe helyezik a járműveket,vagy eléggé lebutítják benne dolgot, hogy arcados legyen ,de azért megmaradjon egyedinek és a sztori és a harc lesz a lényeg, ahogy a maffiához illik..
    Itt a videók alapján olyen nagy negatív dolog nincs., sőt nagyon nagyon tetszik aváros kidolgozottsága, az, ahogy él az egész.Az egylövéses autórobbanás nem pisztoly, hanem robbanó slugos shotgun. [link]Előre pedig nem fogom lehúzni a játékot mindenféle béta videók alapján anélkül , hogy megjelent volna és tesztet olvastam volna róla vagy én kipróbálnám.[link]
    Sok embernek az új tomb raider lett a kedvence pedig nem sok köze van a régihez.
    Ki tudja ez mit tesz le az asztalra.És a véleményalkotás egy meg nem jelent dolognál jóslás és igen, jóstehetség kell hozzá., hogy te kijelentsd , hogy bukta, csak azért mert neked nem tetszik. Olvastam itt épp elég pozitív véleményt is róla. ÉN örülök a változásnak és remélem a legfontosabb elem , a történet is klappolni fog, mert a grafika jelenleg megfelelő.
    A többit meg eldönti a jövő. Egy esélyt meg fogok adni neki, ha megjöttek az első vélemények és eléri a 10/7 pontot.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák