Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    Az obsidian féle fallout new vegas egy rémálom volt. Most nem megyek bele hogy miért, elég legyen annyi hogy a Bethesda szívvel lélekkel összekalapált egy fallout 3-at ami szép is és jó is. Erre az obsiadian arra sem volt képes hogy a meglévő elemekkel egy korrekt mappot összehozzon. (értsd: a játék kb 95%-ban a fallout 3-as textúrákat, modelleket stb használja.)

    Nem tudom hogy ki hogy van vele de számomra az egy hatalmas 0 hogy a sivatag közepén kell bolyongani ahol nincs semmi érdemleges. Üres az egész játéktér. Ez így egy F3 után, 2010-ben olyan semmilyen, vacak, érzést nyújtott. Ráadásul még a modellekkel sem kellet bajlódni hisz már adottak voltak, de egyszerűen képtelenek voltak értelmesen felhasználni. Grat.

    Hogy a hírhez is hozzá szóljak az igaz hogy a Kotor 2-t is ők készítették és azért lett olyan amilyen mert kb 80%-os állapotban kellet kiadniuk (befejezni) mert lukas arcnak már kell a pénz.

    De eddig ezzel a csapattal vagyok legkevésbé kibékülve. Már kezdett úgy tűnni hogy próbálják összeszedni magukat mivel a new vegashoz kiadott old world blues dlc nagyon jóra sikeredett. De a lonesome road megint olyan lett mint az alapjáték: ötlettelen és üres.

    Most hogy gondolom ismét megkapják a fallout jogokat a skyrim motorjával együtt kiváncsi vagyok hogy mit fognak magukból kiizzadni. Mivel itt már modellezni is kell és textúrázni.

Új hozzászólás Aktív témák