Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Huma #6 üzenetére

    igen, a kérdezz-felelek legnagyobb hibája ez, hogy (szerintem) megszűnt hozzá a "support" :( ...viszont alapból van hozzá annyi kártya, hogy el lehet vele lenni sokáig... meg a szabályokon is lehet variálni: mi mondjuk d6-tal dobtuk, hogy milyen témakörből jöjjenek a kérdések (egyébként személyt/évszámot senki nem húzott volna)

    activity is jó, azt is játszottunk párszor spiccesen... amikre gondoltam még: az "mb games"-nek voltak jó kis játékai, amikhez logika is kellett, nem pusztán szerencse... (nem láttam már régóta játékaikat szerintem sehol) a legpuritánabb szerencsejáték a "ki nevet a végén" (és rokonsága) ...mondjuk a gazdálkodj okosan nagyon alap (és ez is teljesen a szerencsén múlik)

    ui: ja, ha már társasjáték, akkor ha kártya, akkor ULTI! :) egyetlen hibája, hogy kötött: 3 fő ideális hozzá (esetleg egy 4. ember és akkor rotálódik az osztó, de így mindig kimarad valaki a lényegből)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák