Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novai

    tag

    válasz Hieronymus #3 üzenetére

    "Mi lenne, ha elkezdenél élni?
    Valóban élni, nem csak ilyen semmit mondó szóvirághalmaz építéssel elütni az időt.
    (Ne menjünk mélyen a részletekbe bele, mert az előre vivő ember meghatározása is megoldhatatlan problémákba ütközne.)"

    az a baj hogy a szemét moderátorok törölnek ha teljesen őszintén megmondom mennyire hülye van ennél a résznél

    miért vagy most nagyon hülye? a mondatot azt jelenti hogy állandóan minden nap ilyeneket írok, ezért semmi másra nem jut idő, miközben az utóbbi 3 hónapot véve írtam mondjuk 10 ilyet, az maximum 10 óra, és te annyira hülye vagy hogy szerinted ez a 10 óra megfelel az egész életem idejének, amúgy meg nem lenne semmitmondó szóvirág halmaz számodra, ha hajlandó lennél felfogni a jelentőségét

    agyilag képes vagy-e felfogni a rendkívül szörnyű matematikai hiányosságodat? ahol pár óra időt össze keversz egy egész élet idejével?

    "Első körben beszerezhetnél egy kiskutyát. Legalább fogalmad keletkezne az állatok intelligencia szintjéről és némi gondoskodást is tanulnál. (Remek előkészítője lehetne, a későbbi világproblémák megoldásához vezető útnak.)"

    itt ennél a résznél csak azért vagy hülye mert egy ostoba sértettség beszél belőled, azt fantáziálod be magadnak hogy nem ismerem az állatok intelligencia szintjét, volt már mindenféle állatom, beleértve háziállatokat is, pontosan tudom mikre képesek, de ettől függetlenül továbbra is az a helyzet hogy az állatok ugyanazokat a köröket futják, evésen, szaporodáson és néhány egyszerű dolgon kívül semmi mást sem csinálnak, fészket és 1-2 dolgot leszámítva semmit sem tudnak felépíteni, néhány nagyon egyszerű szintet leszámítva nem tudnak eszközöket használni, a pici agyuk és/vagy az agyuk kevésbé hatékony felépítése miatt az emberhez képest nagyon korlátozottak a lehetőségeik

    [ Szerkesztve ]

  • Novai

    tag

    ha alapvető matematikai számításokra sem vagytok képesek, ha nem vagytok képesek összehasonlítani az egyszerü dolgok idejét sem, akkor ne szóljatok hozzá a posztjaimhoz, mert nagyon nem vagyunk egy szinten

Új hozzászólás Aktív témák