Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    "Most pedig vegyük az előre vivő embereket, akik előbbre viszik, jobbá teszik, fejlesztik a világ dolgait. Ezen emberek számára a halál egy rendkívül szörnyű gyengeség."

    Mi lenne, ha elkezdenél élni?
    Valóban élni, nem csak ilyen semmit mondó szóvirághalmaz építéssel elütni az időt.
    (Ne menjünk mélyen a részletekbe bele, mert az előre vivő ember meghatározása is megoldhatatlan problémákba ütközne.)

    Első körben beszerezhetnél egy kiskutyát. Legalább fogalmad keletkezne az állatok intelligencia szintjéről és némi gondoskodást is tanulnál. (Remek előkészítője lehetne, a későbbi világproblémák megoldásához vezető útnak.)

    mod:

    (#2) Novai:
    Akkor tiltsd le a hozzászólás lehetőségét. És nem kell szembesülnöd az ellenvéleményekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    az a baj hogy a szemét moderátorok törölnek ha teljesen őszintén megmondom mennyire hülye van ennél a résznél

    Egyetlen mondatban sikerül megsértened egy teljes csoportot is raktam kívül.

    Bár én azt gondolom, hogy ez csak pótcselekvés. Nem tudsz érdemben reagálni a hozzászólásokban felmerült gondolatokra. Az emberiség hasznos tagjának látszó állapotot nem tudod így elérni, kiérdemelni azt a jutalmat, hogy akár egyetlen nappal önmagadnál tovább élhess.

    "..egy ostoba sértettség beszél belőled, azt fantáziálod be magadnak hogy nem ismerem az állatok intelligencia szintjét, volt már mindenféle állatom, beleértve háziállatokat is,.."

    Bocsi, nem tudtam hogy ennyire betalálok azzal a mondatommal. (Tisztázni kellene magadban, pontosan ki sértődött meg.)

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák