Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz mjani1172 #855 üzenetére

    Tudod már hány kőműves és lakatos megmondta nekem, hogy hogy kellene tervezni? :DDD Egyszer egy asztalos is meg akarta magyarázni, akkor felálltam, hogy itt a gép, le lehet ülni megcsinálni jobban, mint én. Nem akart. :(
    Egyébként amit Te egy toknak látsz, vagy egy Mix 2S-nek, az többezer tétel, többezer befizetett pénz.
    Ez pedig nyomja a cash flow-t a Gearbest-nél és ez a lényeg. Bruttó árbevétel. Az, hogy az adózott nyeremény negatív-e, az úgy is csak negyedévente, vagy évente derül ki, addig sokat lehet rajta kozmetikázni. :)
    Egyébként pedig párezer Mix 2S ára (tehát legalább félmillió dollár), már nem rossz befektetés lehet egy hónapra sem. Ez pedig csak a Mix, de ezen kívül még rengeteg ilyen presale termék van.
    Az is benne van, amit Te mondasz, de nagyon sokszor van, ha túl olcsó az előrendelés, akkor csak szimplán refundolják a pénzed egy hónap után.
    Nem egyszer fordult már velem elő, hogy vettem valamit és nem volt, nem is mondták, hogy várjak, egyből felajánlották a visszautalást.

    https://utdetailing.hu/

Új hozzászólás Aktív témák