Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz killipoly #389 üzenetére

    igen, tudom, hogy nyugatabbra nagyon népszerű a BB, Londonban amikor a reptéren megérkeztem, az tűnt fel, hogy 10 emberből leglaáb 8 valamilyen berryvel rohangált...
    nem tudom kint mennyire nehéz eladni használt telefonokat, de itthon úgy vettem észre, hogy a garancia sokat számít, mert mindenki parázik a kis összekuporgatott pénzét amire költi, az ne fuccsoljon be. de ezt majd szerintem meglátod, hogy mennyire nehéz eladni, ha netán oda fajulna a dolog. addig javaslom fogd fel optimistán, hogy tetszeni fog a telefon :)
    a konvertálást én is tudom, hogy macerás. nekem csak laptopom van, és ez a cpu nem valami gyors ilyen feladatoknál. a mostani telómra meg tényleg csak fel kell másolni, gyakorlatilag bármit lejátszik alapból. viszont olyan gyakran nem nézek filmet, csak repülőtéren, vagy amikor valamire sokat kell várni, általában inkább csak zenét hallgatok, szóval ez nekem nem akkora szempont mégsem. illetve remélem, hogy hamarosan azért megoldják andoridon is ezt a problémát :) (amúgy nem igazán értem, hogy miért a licenszdíjas megoldások terjedtek el audio és video kódolásnál is. ott az ogg, teljesen jó, és semmi nem kezeli, ellenben az mp3-mal. illetve ugyanígy a h264 a divx ellen..)
    én HD2-t nem vennék. egyrészt túl nagy (széles, magas), másrészt meg nincs rajta qwerty (ha ez nem lenne szempont nálam, akkor asszem Liquid-et vennék, vagy esetleg Motoroi-t), meg valahogy nem jön be a wimo logikája sem.

    Quasi_modo: mondjuk ez szerintem nem szabadna olyan nagy gond legyen. ha mondjuk 1000 töltést bírna csak ki egy akksi, akkor is 2,5-3 évet bír ki napi töltéssel. és ha meg meghalna, akkor meg lehet viszonylag fillérekért venni újat hozzá. bár manapság 2-3 évet nem gyakran él meg szerintem a legtöbb telefon.

Új hozzászólás Aktív témák