Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz beachsurferi #2410 üzenetére

    Igen, az a GDR1 lesz. IE-ben zoomolaskor van egy kis bug, meg az oldal mozgatasakor.
    Ha kell a mappazas, a frissitett IE es a tobbi ujdonsag, akkor frissitsd.

    "Bad reklám is reklám too"

  • beachsurferi

    csendes tag

    válasz beachsurferi #2410 üzenetére

    930 reloaded!! :)
    Úr Isten!Már több mint 3 éve!!!!
    Egy kis visszatekintés,ha nem haragszotok meg érte:
    625-ön ismerkedtem meg a WP-vel ami akkor 8.0-al jött ki,de gyorsan jött rá a 8.1
    Nagyon bejött a rendszer,még azon a gyengécske hardveren is aránylag jól futott!Megváltás volt android után!
    Pár hónap múlva a Microsoft megvásárolta a Nokia mobiltelefon űzletágát,majd bezárta a komáromi üzemet.
    A dolgozók a végkielégítésen felül kaptak ajándékba-választásuk szerint-egy 1020,vagy 930 készüléket.
    Ezek zöme piacra került és az akkori bolti ár(MM/Edigital 164k) kb feléért hozzá lehetett jutni.
    Bevállaltam én is,pedig akkor úgy tűnt hogy gari nélküliek lesznek(IMEI alapján a Care nem dobta fel őket garisnak)Hónapokkal később aztán mégis csak garisak lettek!
    Szóval akkor úgy gondolkodtam hogy ennyit megér egy csúcskészülék,bevállalom gari nélkül!
    Hát nem bántam meg,soha semmi baja nem volt!
    Soha nem volt rajta hr csak most a W10M uppgrade miatt!!A gyári 8.1(cian) futott rajta,szinte végig,kb fél éve a Denim(kár volt).
    Azért az utóbbi időkben már belassult kicsit-érett egy hr-de tette a dolgát,soha sem fagyott le,vagy indult újra ÉS MINDÍG LEHETETT VELE TELEFONÁLNI !!!
    Mivel hogy már több mint három éves,felmertült bennem a nyudíjaztatása,de gondoltam előtte kipróbálom rajta a W10M.t ,ami talán már kiforrott annyira hogy talán érdemes.És lőn!
    Nem fog nyugdíjba menni!Én játszani nem használom(nem is tudom hogyan futnának a játékok),minden másra alkalmas amire nekem kell!(nyúzom rendesen)
    Rendeltem bele új akksit,flip tokot(a régi már leszakadt róla),és amig el nem romlik,vagy a Microsoft vissza nem fogja vonni teljesen az os-t,szolgálni fog! :))
    Utoljára még vmikor a múlt évezredben vettem telóba akksit-NOKIA 3210
    Egy szó mint száz:a 930 jó befektetés volt 3 évvel ezelőtt! :K

Új hozzászólás Aktív témák