Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz insyde5 #10777 üzenetére

    Igen, én is próbáltam, sőt írtam is ide nektek, hogy jó kis app. Nagyon jó, wp-hez illő a felülete és nem butább, mint a droidos/ios-es és persze megcsinálták wp-re, már ezért is 5 csillag. Én annak örülnék, ha be lehetne állítani, hogy akkor jelezzen, ha egy km-re vagyok a mérőtől, bár az is igaz, hogy úgy tudsz kirakni felhasználóként egy jelzést, hogy rányomsz a létrehozás gombra és oda rakja a jelet, ahol éppen vagy.

    Az lenne még egy hasznos újítás, ha egy felhasználói jelentést lehetne igazolni, tehát, hogy aki látta, hogy valós a bejelentés, az rányomhatna, hogy nem hazudott a bejelentő. A Totalcar "tesztelte" az app-ot, ők nem jártak szerencsével, szinte mindig lyukra futottak asszem.
    Kéne vennem valami autós tartót, sajnos a 930-hoz még nincs ilyenem. Melyik a legjobb, ki mit használ?

    (#10780) ZavaBalazs: Igen, ez is egy érdekes kérdés, bár keveseknek van itt 2.0.0.3as 930-asuk, szóval nem nagyon tudunk következtetni, viszont lehet, hogy nagyobb fórumokon már kiderítettek dolgokat, ráguglizom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák