Új hozzászólás Aktív témák

  • whirus

    tag

    Szevasztok!

    Gondoltam leírom én is a tapasztalatokat.
    3 db 930-as van nálunk. 2 frissítés simán lement 2 kattintás, 1 óra várakozás aztán kész. MINDEN maradt a régiben, még a híváslista, üzenetek, viber, stb stb. A facebook contactocat kellett újra összefűzni, és a fotók kissé összekeveredtek, ennyi volt talán a kényelmetlenség.
    A 3. telefon, feleségem 930-asa. Ráadásul ezen van a legkevesebb app. Frissítés után a microsoft acc meghalt, nem hozta a contactocat, emaileket, naptárat, onenote-t, üzeneteket, semmit. Ez volt tegnap éjjel, ma délelőtt HR lett a vége. Contactok megvannak, microsoft acc rendben, egy kivétellel: egy db sms sincs a telefonon és egyelőre nem is néz ki úgy a helyzet hogy lesz. Van valakinek ötlete vagy tapasztalata ezügyben?
    Az már "mellékes" hogy a whatsapp és viber is tök üres pedig a whatsappra csináltam backup-ot, a viber a csoportokat visszatölti, azon kívül semmit. :S :S

    Am. a W10M mint rendszer nálam bejön.
    - végre egy szép naptár
    - szebb a store
    - szebb az email
    - jobb a onenote
    - ígéretes az új maps is
    - nagyon jó az Edge
    - végre van SlowMotion
    - nem indulgat újra, mindhárom telón stabil a rendszer

    Egy kicsit kevesebbet bír az akksi, nem este 10kor megy le 20%-ra hanem 7kor.

    Szóval ha valakinek volt ilyen problémája és sikerült visszavarázsolni az sms-eket, akkor ossza meg velem.
    Előre is THX!!!!

    (Boldog Nyuszit)

    c.

Új hozzászólás Aktív témák