Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewsy

    csendes tag

    Volt lehetőségem egy napot végigszórakozni a készülékkel, és azt kell mondjam nagyon mély hatást gyakorolt rám. Kiemelek pár saját tapasztalatot, ami szembeszökött:

    - Az OIS kiválóan teszi a dolgát, simán fotóztam Padon nyugtatva de kézben fogva fél meg egy másodperces záridővel is úgy, hogy az eredményben semmi mosódás nem látszik (nyilván szoftveresen is segíti az oversampling)

    - Nem csak az 5 megapixeles fotókkal lehet dicsekedni, a 35 megapixelesek is bitang jók. Egy önarcképemen az összes nagyítóval látható szépséghibám és bőrbajom ott van, nem is merem feltolni sehova képet.

    - A vaku valami remekbeszabott történet, de sok esetben felesleges. Egy sötét szekrényben -3as fény mellett fotóztam vaku nélkül, de egy 3 másodperces záridő gyönyörű fényes kpeket produkált. Sok esetben visszább kellett vegyem a záridőt, mert besültek a fotók.

    - Látva a vízeejtős lime-os képeket, kipróbáltam én is a minimális egy/tizenhatezredes beállítást egy szökőkúton vakuval. Mintha üvegből faragott szobrot fotóztam volt.

    - Viszont én nem találtam sorozatlövési lehetőséget, elbújt előlem.

    - Androidot futtatna a vas eladnám egy vesémet és az érte kapott pénzt lenyomnám a Nokia torkán egy ilyenért. Így sajnos csak pukkadjanak meg. (Nem trollkodásak szánom, elismerem a Wp képességeit, még ajánlom is sok esetben a droid helyett, magam részéről viszont robotos maradok)

Új hozzászólás Aktív témák