Új hozzászólás Aktív témák

  • donceleger8

    őstag

    válasz Bog #562 üzenetére

    "Egy Xperia S-en (One X-en, Nexuson, stb) el tudod olvasni nagyítgatás nélkül a betűket, itt meg nem. Ez tény. Ettől még persze mindenki mondhatja, hogy neki ez nem számít, több millió másik felhasználónak meg igen."

    És honnan tudod, hogy az előbbi tábor nincs több millió???
    Amúgy legyen igaz, lehessen elolvasni nagyítás nélkül! Taps! És ha ez megvolt, akkor a kényelem szempontjából ez a több millió felhasználó akkor is belenagyít, mert hát azért na, ezek mégsem egy 20" körüli kijelzővel vannak megáldva, amiket 10 cm-ről tényleg kényelmesen lehet már olvasni!

    "Aki szerint pedig egy ARMv6-os, multithread nélküli architektúra 180k-ért nem elavult, az valószínűleg a Holdon él."

    Szerintem elismertük, hogy elavult, de ha más nem akkor én tutira! Csak hogy nem érdekel, mert amit meg lehet vele csinálni, azt meglehet, vagyis amire gyártották, arra kiváló, és bizony nincs párja!
    Mellesleg ti írtátok a One X tesztjében, hogy hiába 4 magos, meg hiába a legújabb hardvere, akad mert android! Akkor meg minek vegyem a legújabb hardverrel ellátott ketyerét, ha az is szar ilyen téren?! A Symbian legalább több pozitív tulajdonsággal rendelkezik, mint negatívval. De ezt már több soron is leírtuk itt többen is, nem kívánom most ezeket leírni.

    "Olyan fals érveléseket látok itt, hogy a hajam égnek áll."

    Én meg azt nem értem, hogy miért kell lehúzni csak mert a gyári böngésző és a közösségi alkalmazás szar?! Letöltesz egy jobbat és kész! Oké mondtátok, hogy out-of-the-box, de akkor is, ezek okostelefonok, szerintem senki sem a gyárit használja!
    Na meg mert elavult a hardvere, de érdekes nem viszi rosszabbul a FullHD filmeket, nem kameráz rosszabbul, nem navigál kevésbé pontosan, nem szól rajta rosszabbul a zene! Tehát papíron elavult a cucc, a valóságban ezzel is mindent meg lehet oldani és meg lehet csinálni!

    És abban is biztos vagyok, hogy a többi rendszer esetében legalább 20%-a hype, tömeghisztéria, semmi több!

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák