Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Runner_fxr #545 üzenetére

    Ááá, hülyeségen rágod a csontot. Nem elavult ez a telefon sem. Más kérdés, hogy ezt akarják veled elhitetni. Többek közt a mobilarena akik már évek óta csak fikázó cikket írtak bármilyen Symbianról még akkor is mikor agyon verte az egész Droidos mezőnyt.

    Nekem nincs időm a telefonon baszkódni. Egész nap monitor előtt ülök. Egy BlackBerry a melós telefonom céges levelek AD kezelés, Lotus szinkronizáció teljesen jó. Nincsenek fingós appok az igaz. De nem is nagyon kell, még a kijelzője sem értős. Ellenben a telefon legapróbb részletei is állíthatók kívülről Magyarul ha akarom a céges telefonokon kikapcsolom a kamerát vagy épp globálisan tiltom az SMS-t.

    Elavult fingós appokban üzletileg meg kilométerrel lövi a többieket. Erre itt olvass el egy MB tesztet.

    Nokia is ilyen.

    Miben is elavult?

    - Fingós appok
    - felbontás

    És kb ennyiben. Nekem a 640es felbontás teljesen tök elég mint ahogy a userek 95%-nak ugyanis nem nettezni veszem.

    Ellenben szeretem ha van egy jó kamera a zsebembe. Na ez az ami nekem fontos. Az én szempontomból nemhogy elavult hanem űrtechnika az elavult mókusvakító pingpongütőnek is használható agyon dicsért SIII képest.

    A fogyogatós rész is vicces, kolléga iPhone 4S is szokott belassulni sőt fagyni is, de láttam már ilyet SII-től is. Érdekes ezeket nem szokták itt beleírni a tesztekbe. Szóval hagyjuk ezt az egészet.

    Az SIII kijelzője meg nem fogja bírni a gyűrődést 2 - 3 éves távlatban, sorra fognak kipurcanni a mérete és a felbontása miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák