Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz #13260800 #544 üzenetére

    Még szép, hogy elavult lesz 2 év múlva, nem is állítottam az ellenkezőjét. Bár ezzel a tendenciával én sem értek egyet, mivel emiatt óriási mennyiségű mobil kerül a kukába, de ez van, a pénz irányít mindent.
    Ebben azért én nem lennék olyan biztos, hogy 3 év múlva, egyáltalán még működni fog ez a nokia 808, elnézve a mai gyártási minőségeket.
    Ezt meg nem értem, hogy a kijelzője biztos be lesz repedve a samsungnak, nekem idáig még egy telefonomnak nem repedt be a kijelzője, de ilyen erővel a nokia is berepedhet 3 év múlva nem? Vagy az miből van, gyémántból?
    És mit gondolsz, 3 év múlva egy ilyen nokia nem lesz elavult? Amikor már tulajdonképpen most elavult az oprendszere meg a hardvere? 3 év az rengeteg idő, addig még más is előállhat hasonló kamerával, az is lehet jóval hamarabb.
    Kamerás képességekben most jelenleg tényleg nincs konkurenciája a nokiának, de szinte minden másban, csak kullognak a többi gyártó után.

    Quasi_modo: Valóban nem így mondtad szó szerint, csak kb ez volt a mondanivalója. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák