Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    Ez az érzékelő a telefonokban megoldja azt a problémát, amit az optikai zoom hiánya és az érzékelő minősége jelent ebben a vékonyságban. Szerintem fontos előrelépés. Mutasson jobbat más gyártó...
    Nagyon konkrétan a 808 igen kiváló lett volna egy iskolai 100fős csoportkép elkészítésekor, amit 12Mp tükrös (D90) kamerával sem tudtam a megfelelő részletességgel elkészíteni. több(4) képből készült el a végső 30Mp montázs, nem kevés idő és PS igazgatás után. A 808-al 1katt lett volna. 16:9 beállítással 34Mp felbontással. Nem a tükrös minősége volt kevés, hanem az idő és a képenkénti felbontás.
    Drukkolok a nokiának, vagyis a pureviewnek hiszen az n82 volt az első telefonom amivel "kiskompakt" minőségben tudtam fotózni adott feltételek esetén. N8- már kiesett, de a pureview technológiáját használó telefont venni fogok. A telefon megszületését követtem a beharangozás óta. Én is látom, hogy a szakadék szélére szorított nokia próbál odamarni a többieknek, jelezve a MS-nak, hogy akadna itt kreativitás, csak végre merni kéne legjobbnak lenni, ha már a pénz megvan rá.
    El kellett volna adnia a licnencet Jobbsnak. Nem szaroztak volna gondolkodás nélkül használni, fejleszteni. Hiszen látja mindenki, hogy a netre töltött képek egyre nagyobb döntő hányada telefonos produkció és milliók vannak kiéhezve egy igazán szuperbrutál kompromisszummentes telefonkamera megoldásra.
    Egyre jó a pureview. A piacra kerülő 8-12-16Mp csúcskészülékek képtelenek lesznek kikerülni az összehasonlítást. És ez rohadt nagy reklám, hiszen nagyon sokáig minden tesztben elő fog kerülni a 808-hoz képest milyen a kamerája dolog. Vagy annak a minőségnek a számonkérése.
    Egyébként volt nekem 808. Roland TR verzióban :)

    [ Szerkesztve ]

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák