Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loretto

    veterán

    válasz Pompi #10 üzenetére

    No egy újabb teszt. Először azt hittem valami kertészetben lőtted a képeket.

    Soirée...

  • gerii

    addikt

    válasz Pompi #28 üzenetére

    hmm, tényleg. elqrtam, nem kicsit... :D
    12MB memória, a 27 helyett... akkor még retróbb az érzés :C

  • spedyboy

    senior tag

    válasz Pompi #44 üzenetére

    Értem! igen már tudom rákeresetem a nagyszerü keresőben:)
    bocis ez most nagyon off lesz ha nagyon nagyon az akor kérlek priviben válaszolj szal ti modik és házigazdák öszejártok és megosztjátok amunkját vagy csak emileztek?

    -::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

  • AMD Power

    titán

    válasz Pompi #69 üzenetére

    A kijelző tényleg nagyon ramaty. Pedig úgy örültem neki ,hogy vége ebbe a szegmensbe is ilyet felbontású kijelzőt pakolnak. :(

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • Shoo

    senior tag

    válasz Pompi #69 üzenetére

    "Néhány ezrest hozzátéve akár házon belül is találunk olyan alternatívát, aminek a kijelzője lényegesen jobb, bővíthető a memóriája és a kamerája is többet nyújt. Akinek mindenképp ez a formavilág kell és nem elérhető számára az 5310, valamint megelégszik az alapvető telefonfunkciókkal, annak megfelelő választás lehet."
    Valszeg rosszul értelmeztem ezt a 2 mondatot mivel ugy vettem hogy azt ajánlod pár ezressel drágábban. ezért elnézést is kérek, a mérgelődés meg a teljes bekezdésre szólt nem erre a megjegyzésre.

    nekem még mindig nincs bajom a kijelzőjével...lehetséges hogy a sötét téma teszi, mert azon nincs sokminden a telkönyvben meg a nevek világosak nekem. van olyan tft kijelző amire ha nap süt jól látható? minden hasonló felület tükröződik...

    az 1,3as kamcsitól meg abszolult nem kell sokat várni, hogy jó képet csinálj ahhoz nagy adag szerencse kell. lehet csak nekem volt szar telóm. nokia 6230ivel és samsung e250el tom összehasonlítani és mind tud jó képet is csinálni meg rosszat is. a tesztek között is vannak jobban sikerült képek...pl a virágosak azok szerintem jók
    igen vannak olyan telók amikbe van egy király fényképező funkció de azt kicsit feljebb kell keresni, ne várjuk már el a gyártóktól azt hogy függetlenül adjanak egy olyan telót ami frissen jött a piacra és az extrái olyanok legyenek hogy egy vele hasonló árban lévő cuccok teljesítményeivel megegyezzen. amugy meg nemtok olyan telcsiről aminek manuális fókusza van...

    szerintem egy sokkal drágább és beállíthatóbb walkman mobilban sem állítgatja folyton az ember az EQt, egy normálisabb fényképezősben meg a beállításait, ha a szépia, negatív és egyéb cuccokra gondolsz akkor meg szerintem azoknak ugysincs értelme, ha mindenképp telefonnal akarunk művészi esetleg csendéletet fényképezni azt ne egy 20-30as mobilban keresse, azok kicsit drágábbak.
    ezek a telók arra valók kb hogy az utcán sétálva meglátsz egy az utca szélén parkoló mustangot és gyorsan lekapd hogy legyen egy képed róla vagy hasonló a kevés memóriát meg lehet kompenzálni egy 2000Ft-s usbs bluetoothal és a napi képlementéssel ha annyit fényképezünk, de ahogy írtam 1,3mpel szerencse is kell és nem remegő kéz:D effekteket meg utána is rá lehet varázsolni

    légyszives mutass már egyetlen olyan telefont ami uj(2-3 hónapnál nem régebbi), hasonló vagy jobb tulajdonságai vannak(a fényképezőnél a szépia és hasonló effektek nemhiszem hogy beállíthatóságnak minősülne), tfts kijelző ami napfényben is jól látható, vmi épkézláb kinézete van és hasonló árban van, jahh és persze olyan gyártótól van ami értékelhető. ha van ilyen én tényleg elnézést kérek ezekért az írásaimért
    az U600 ott bukik meg hogy az kb 1 éves teló

    amugy te mit nevezel beállíthatóságon egy mobil fényképezőgép funkcióján?

    Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

  • Shoo

    senior tag

    válasz Pompi #76 üzenetére

    nokia e71el a zsebemben biztos objektívebben kezelem a dolgokat(de ezen most ne haragudj meg)
    nem vitatkozni akarok de a 6300i-tén 40fölött látom és most megint ez hogy mit kell kivinni...az a teló is sokkal drágább és az tény hogy sokkal jobb is, és tft és tft között is van különbség
    lehet sok embernek tetszik a teló és feljön egy ilyen oldalra és szinte csak negatívumokat olvashat a tesztben, közben van benne jócskán pozitív is.
    a márkát se szabad elfelejteni, ugy ahogy az apple se adja a gépeit olyan áron mint a többiek akik hasonló konfigu gépeket csinálnak...
    nem tökéletes vétel de nem is drága és 2év gari van hozzá, van aki nem akar olyan telót venni amit már 1 éve lát az utcán
    én se akarok vitázni ha ez az volt, mert felesleges. minden megeshet, lehet te épp hibásat kaptál vagy hasonló
    még 2 dolgot kérnék: 1 az előző hszemben ott van egy másik teszt(1 oldal, ami nem sok) légyszives olvasd el, 2 tényleg kiváncsi lennék hogy temitnevezel beállíthatóságon egy fényképező funkcióban egy telefonon?
    és ezennel én is befejezem a "vitát".

    Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

  • Shoo

    senior tag

    válasz Pompi #84 üzenetére

    hmmm hát lehet, csak télleg van akinek nincs plusz 10k-ja vagy épp nem tetszik neki...
    gondolom pár hónap és lemegy az ára 15-18 közé, és azért valljuk be a 6300nak se 35 volt a bevezető ára
    a tft kijelző meg vicc, ezért is írtam hogy van köztük különbség nekem még mindig nincs panaszom vele viszont tetőablakból próbáltam fényképezni vele és akkor elég erősen tükörként működött a kijelző:), de ahogy látom az idézetben ők is fényképezés közben tapasztaltak ilyet..nahh mind1 csináltam pár képet talán később felteszem, a kijelzőn jók voltak kivi vok a gépen milyen
    a hibás darab nem kifogás akart lenni, az én procim is hasonló eset...a régebbieket 3giga fölé lehet húzni a mostani meg 2,5 fölé alig jut meg hasonló, ebből a készülékből nem 4 darab készült majd meglátjuk később mi lesz az arány:)

    Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

Új hozzászólás Aktív témák