Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz Narancs #90 üzenetére

    Volt SE V630-am, én is 15k-ért vettem. Az egyetlen ok, amiért lecseréltem, hogy tudtam venni egy V640-et, a net miatt pedig jobb volt lecserélni arra a készülékre.
    Valóban nagyszerű készülék volt, 15k-ért pedig összehasonlíthatatlanul jobb ajánlat volt bármi más készüléknél, amint azt valamelyik Mobilarénás cikkíró is megjegyezte néhány fórumban, hogy az a legjobb vétel, illetve sokan ajánlottuk a Milyen mobiltelefont vegyek topicban.

    DE!

    Az a tény, hogy az SE V640 egy időben 15K volt a Vodánál (kemény két napon át), nem jelenti azt, hogy a megjelenéskor a független változat ne lett volna sokkal drágább. Még most is kapható a gyári független változata (K610) 30k feletti áron. Megjelenésekor pedig sokkal drágább volt a készülék, emlékeim szerint közel 60k volt a független ára, de a Vodás prepaid ár is kicsivel volt 40k alatt (Akkor még valódi kedvezményeket adtak)

    Én sem értek egyet a SE állandó pocskondiázásával, de tudom, hogy sokan a szidók közül azért méltatlankodnak, mert ők a felső kategóriás SE-okat várják, mivel azt használtak korábban is, de ezek nem érkeznek. A korábban rengeteg innovációval rendelkező gyártó most csak követi a trendeket. Középkategóriában és alatta a trendkövetés rendben van, de nincs húzómodelljük.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák