Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #08052480 #5 üzenetére

    Azért én kíváncsi leszek erre... mert oké, hogy a játékkínálat határozza jelenleg meg a Wii-t, de ez nem sokat segítene egy Wii2-őn. Simán jobb hardverrel szerintem semmit nem ér az egész, mert akkor csak behozna egy lemaradást a 7th gen konzolokhoz képest, a 8th gen meg ki tudja, milyen lesz a Sony és MS részről.

    Amúgy nem hiszem, hog a Sonynál annyira nagy gáz lenne... onlány szolgáltatások fejlődnek, meg van Move és BD lejátszás, meg 3D-s tartalomlejátszás.
    Igazság szerint ilyen téren pont az X360-nak van lemaradása, legalábbis én állatira örülnék, ha a következő generációban a BD lejátszás benne lenne. A 3D személy szerint nem érdekel és a tévémet sem cserélném le miatta, de egy ~7-8 évre megvásárolandó konzol esetén már azt mondom, hogy nem bánnám, ha a lehetőségem adott lenne.

    A Move-al szerintem az a baj, hogy még sokkal durvábban címfüggő, mint a Kinect. Utóbbit maga az új technológia, és egy-két ugrabugra dolog is nagyon durván eladja, addig a Move meg olyan cucc, ami nem tűnik úgy, hogy nagyon hozna új vásárlókat. Xboxra meg özönlenek a kazuálok a Kinect miatt.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák