Új hozzászólás Aktív témák

  • johnyblaze

    aktív tag

    Ez egy vicc,gyerekek a Zelda még elmegy mint cím,de a többi.És megint jönnek majd a mario kart-ok meg társai komolyan mondom hányinger már.Jöhetne egy Mario kukoricásat sz*rik szimulátor is,legalább lenne egy kis újdonság.Olyanok lassan a nintendo-nál mintha egy szenilis alkoholista lenne a vezérigazgató,láttátok milyen game-ekkel demozzák? :D
    Nem mai gyerek vagyok nem azért mondom,már a NES-korszakba is játszottam és azóta is.De ilyet, érződik rajta hogy egyszerűen fantáziátlan,oké csináltak valami új kinézetű dolgot,de gyakorlatilag érdemi játék nincs rá ,akkor miért nem szánják japán piacra?
    Játékbeli innovációk kellenek nem csicsa,hiába olyan a gép amilyen ha a játékok egész egyszerűen semmitmondóak,Bomberman? 1-2 switch? A 7-10 éves korosztályt akarják megcélozni? Ők lennének a vásárlói réteg?

    Kicsit olyan mintha lenne egy X5-öm de az egész városba nem lehetne kapni benzint.Mit kezdessz vele? Szépnek szép de minek?

    UI: Ja és a tárhelyről nem is beszéltem,akku idő :D Meg kitudja mik vannak még....

    [ Szerkesztve ]

    "don't fulfill her desire, just up away and retire"

Új hozzászólás Aktív témák