Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    Nem is az a baj hogy futkosni kell, ha jó sztorit raknak alá jól is elsülhet a dolog. De tény hogy a sztorit inkább egy GTA-ban látnám szívesebben, és kicsit több interaktivitással mint hogy pár mp-enként megnyomok egy gombot - de az már tényleg nagyon messze lenne az NFS-től.

    Attól félek hogy ezek miatt egyre kevesebb idő fog jutni a versenyzésre, márpedig én azért venném meg hogy jó hosszan lehessen körözni, ne szakítsa félbe a versenyt fél percenként valami felesleges akció.

    A másik ami a baj szerintem maga a versenyzés, oké hogy árkád de azért könyörgöm még a filmeken sem látok annyi ütközést meg robbanást amit a videóban a kocsi röhögve kibír (jó egy kicsit behorpad a motorháztető, de gyakorlatilag minden lepattan róla). :) Nem mintha nem szeretném az árkád NFS-eket, de talán nem kellene átesni a ló túlsó oldalára.

    Bár igaz ha realitás kell akkor ott van a Shift. Egy szó mint száz biztos meg lesz ennek a játéknak is a célközönsége de engem egyelőre nem győzött meg túlságosan.

    Let the Zone take me if I am.

Új hozzászólás Aktív témák