Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz neorow1 #13 üzenetére

    van átmenet. összes SimBim játék irányítható billről is, csak le kell húzni a nehézséget easyre, ABS, ASR, és rendben lesz. pár hátsókerekes (jellemzően könnyű és súlyához képest nagyon erős) macerás, de azok segítségek nélkül egy G25el is nehezen irányíthatóak.

    megjegyzem, Shifthez vagy kormány, vagy egér kell magasabb nehézségen, simán billel egész egyszerűen nem lehet az ideális ívet megtalálni, megfogni az autót meg esélytelen. fék és kormányrásegítés van, de a fékrásegítés pár autónál pár pályán eléggé furán viselkedik, túlfékez, ami már mediumon is problémákat okoz (Nordschleifén pl eléggé túlbiztosít, legalább fél másodpercekkel korábban kezd fékezni pár kanyarban).

    egyébként Shiftet karácsony óta tolom, nem teljesen szimulátor (GTR Evolution sokkal kevésbé megengedő pontatlan mozdulatokra), de remekül egyensúlyozik azon a vonalon, amit anno a Porsche is telibetalált. szerintem az eddigi egyik legjobb NFS, és a széria szinte minden részével játszottam eddig (hp3 és motorcity online maradt ki, hp2őt és az nfs2őt csak kipróbáltam, nem jöttek be). szóval egy arcade proginak szerintem ilyennek kéne lennie. vagy full arcadenek, ld burnout paradise, maga módján az is móka.

    mindenesetre a GT5öt támadják, az azt jelenti, hogy AAAs lesz a shift2. remek.

    más: a pro streetnek pcn teljesen el volt szúrva az irányítása. 25/75re beállítva a kormány tulajdonságait hirtelen ugyanúgy kanyarodtak az autók, mint a carbonban... szóval abban tényleg nem volt realitás.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák