Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #54625216 #47 üzenetére

    Figyelj, ezzel végül is egyet tudok érteni. :K A végfelhasználót a felhasználói élmény érdekli és nem a specifikációk. Én nyilván túlságosan PC-s fejjel gondolkodom és ezért érdekel a vas, hogy hozzá tudjam mérni az itthoni PC-mhez. :R

    A felhasználói élmény, grafika demózását eddig mondjuk a Microsoft olyan szempontból jobban csinálja, hogy nyitottabban, közvetlenebb módon kommunikálnak a közösséggel, ami szimpatikus.

    Amúgy épp ez van amit írsz, most a Sonyról, egy japán cégről beszélünk és Mark Cerny ilyen japán visszafogottsággal mutatta be a részleteket. Tehát én amikor néztem a videót, nekem ez jutott eszembe, hogy valószínű ezért sincs túl nagy felhajtás még körülötte, mert a japánok ilyen szerény, visszafogott stílusban dolgoznak. Amúgy igen, a Sony E3-as előadásai mások, fellazultabbak és szerintem is alkalmasabb lett volna a konzol bemutatására, de hát most ez van.

    (#52) Prof 10+ éves SSD technológia? Voltak 10 éve NVMe SSD-k ilyen sebességgel? Nekem mindig PC-m volt, de én arra emlékszem, hogy nekem a sok más barátomnak akkor még HDD-ink voltak, mert az SSD olyan drága volt. Ebben nem az a nagy újdonság, hogy valamiféle világmegrendító újfajta tárhelyet kap a konzol, hanem hogy elérhetővé válik nagy tömegek számára is és erre tervezik az egész rendszert megszüntetve a rendszerben levő limitáló keresztmetszeteket.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák