Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz WayneGace #47 üzenetére

    Az EA regen baromi jo jatekokat csinalt. Csak idovel esett a szinvonal es az eves kiadasok lettek a lenyegek minden cimbol pl. Sims, Fifa, NFS stb.
    Egy MMO felepitesere egy ilyen ceg nem alkalmas aki csak profit orientalt es sz.rik a vevokre.
    Ha surgetnek egy felkesz jatekot kiadni akkor arrol csak egy valaki tehet... a kiado.

    (#48) Raysen623:
    Nem vagyok elfogult es nem is fizet(t)em most a MOP-ot mert ez a kinai tema nem az en mufajom de de vak sem vagyok mert lathato, hogy azert a Blizz csinal is valamit.
    Feldolgoztak a WarCraft 3 story-t. A Cata-val teljesen atszabtak az egesz vilagot amit sokaig ismertek a jatekosok (es ez mind csak diohejban). MOP-al is sok erdekesseget hoztak es barmennyire is nem jon be a kinai dolog lehet ujra befizetek mert barmoi jo dolgokat latok a PvP-s fejlodesben amit csinalnak.

    Hany masik MMO-ban ertek el ekkora sikereket (tartalmas sikerek!!!) a havidijak fizetese mellett? Warhammer? Lotro? Aion? AoC? Lineage2? Tera? The Secret World? SWTOR?
    Vagy megis milyen mas (regebbi) havidijas jatekra gondoltal? :U Mert az, hogy fejlodott kiadas ota vagy ameddig penzt kertek a havidijert es kozben fejlodott az nem ugyanaz.

    Nekem legalabbis nagyon bejottek a regi dolgok+ az ottani PvP es ezt a szintet eddig csak a GW2 erte el nalam a sok MMO kozul amit kiprobaltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák