Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz .LnB #21 üzenetére

    Ácsi, nekem megérte havidíjat fizetni és még sokaknak megérte....tény, hogy van egy olyan játékos réteg az MMO világában, akik beszabadulnak minden újabb MMO-ba, majd utána elkezdenek trollkodni és szidják a játékot, ezzel elvéve más játékosok kedvét az egésztől....követelik az ingyenességet, majd mikor megkapják, akkor ismét szidják, hogy ez így nem jó, meg nem így gondolták, meg különben is adjanak oda x éves fejlesztést teljesen ingyen teljes egészében...hol élünk már??? Nem egy játéknál ezt láttam és úgy látszik nagyon jól működik...ráadásul közben megy a wow féle fanatizmus....én már ettől hányok...
    Köszönöm szépen jó ez nekem így egyenlőre, egyébként én meg szoktam fizetni azt ami érdekel és nem uszítok mint egyesek...

    Egyébként az SW pont azzal jött ki ami nekem speciel nagyon tetszett...továbbmegyek, szerintem még sokaknak tetszett....DE az hogy valakik elvárják hogy rögtön egy 8 éves MMO tartalmával jöjjön ki egy új játék, az már a hozzánemértés csúcsa...majd ha ők ilyet képesek leprogramozni akkor mehet a fikázás....szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák