Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    A legtöbb dologgal egyetértek.
    Azzal nem, hogy az S10e és az i11 okosan a zoomegységet hagyta el, és a széleslátót hagyta meg.
    Szerintem ez abszolút szubjektív, én például sokkan jobban örülök egy zoomkamerának, mert számomra sokkal több esetben hasznos mint a széleslátó. És ezeken a telefonokon a 48mpx-ből való 12mpx-es cropolás sem játszik.
    Persze vannak akiknek pedig pont így jó ahogy van, ezért annyira szubjektív.
    A mostani telefonomon mindkettő van, használom időnként a széleslátót is, és ha nem lenne, bizony hiányozna. De ha választanom kéne én a zoomra voksolnék.

    A többi dologban osztom a véleményed, a jack vagy az átalakító hiánya is gázos. A fülesé mondjuk kevésbé. Csak akkor adjanak, ha legalább olyan jó minőségű mint a Samsung AKG-ja.
    A bővíthetetlen 6/64-es kiszerelés is fura, pláne így hogy megvágták a felhős lehetőségeket.

    Kipróbálnék egyet már csak a kamera miatt is, az ujjlenyomatolvasó hiánya nem fájna, ha a 3D arcazonosítás frankón működik, de az biztos, hogy a mostani telefonomat nem cserélném le rá, és annyi pénzt sem adnék ki érte amennyibe kerül.

Új hozzászólás Aktív témák