Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz DeFranco #30 üzenetére

    Nekem is a realizmusa jött be.
    Az, hogy csak egy bizonyos mennyiséget tudsz pakolni a játékba, hogy hamar meghalsz, ha nincsen megfelelő felszerelésed. Tehát nem rohangálhatsz mindenfelé, mert elég könnyen meg tudnak ölni. Meg kell tervezni a dolgokat.
    Ezenkívül megfogott a hangulata, bele tudtam magam élni a világába, együtt tudtam létezni vele.
    Amikor este lett..atyaisten, a legjobb rész, amit valaha láttam játékban, ha este játszottam, komolyan féltem :) A hangok, a sötétség...egyszerűen megfogott :).

    Ezen kívül hatalmas a bejárható terület, arra mehetsz, amerre szeretnél,azt csinálod, amit a kedved tartja.

    Summa summarum, a realizmus. A valóságban is szabadnak érezheted magad, miközben a megkötések ott vannak (elmehetsz kirándulni, de ha leugrasz a hegygerincről, meghalsz ;) , illetve ha felveszel egy küldetést, hogy a "feleségem holnap meghal, mentsd meg", akkor holnap meghal. Tehát tényleg meg kell csinálnod! Ha piát iszol, ha jól emlékszem "becsiccsentesz", egyszerűen...minden benne van, aminek benne kell lennie :D)
    Meg gondolkodni kellett benne... (milyen artifact-okat pakolsz amikor küldetésre mész, érdemes-e megjavítani a fegyvert és eladni.)
    Ergó egy FPS és egy RPG keveréke... mindez a közelmúltban játszódik (tehát nem nyilakkal lövöldözöl és varázsolsz, mint egy fantasyban :) )

    Az egész...egyszerűen zseniális!! :D Lenyűgöző.... szerintem ;)

    Neked mi nem tetszett? Vagy csak egyszerűen nem fogott meg? Volt valami, ami kifejezetten rossz élmény volt?

Új hozzászólás Aktív témák