Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Xarina #8 üzenetére

    Azért az AC2 szerves részét képezte az első rész főszereplője, fő történetszála és némileg a múltbeli küldetések is. Szóval a kapcsolat megvolt. Ezzel szemben a Revelations utáni részek már már hangyának a f@szának mértékében sem nagyon akarnak kötődni egymáshoz, csak és kizárólag a parkour és assassin elemekben. Se a főszereplők, se a történet, semmiben nem kapcsolódnak és ezzel a mozzanattal belezték ki az egész sorozatot. Mindig meghagytak egy láthatatlan fonalat az előző részekkel kapcsolatban, de siralmas hogy ezt kb 3 rövid mondatban ki is lehet fejteni.
    Személy szerint nekem a Revelations tetszett (ezt már több helyen is írtam). Nagyon jó gondolatmeneten indultak el, szerintem voltak is ötleteik, látványterveik meg minden egyéb, de valahogy sikerült részleteiben iszonyat mód összecsapják, csak legyen már vége. Mintha már akkor rá akartak menni az új részekre, új karakterekre, új korokba ezzel beröffenteni a boci pénzes tőgyének fejőgépét. A Revelations utáni részek legyenek jók vagy rosszak, csak és kizárólag a rókabőrre mennek, hogy minden játékos megkapja a maga kor igényének megfelelő assassin történetet.
    Csak hát számomra az a rejtély ami a CoD játékoknál is, hogy elég cudarul teljesítenek, negatív visszajelzések hada özönlik a fejlesztők felé. Valahogy mégis sikerül jó bevételeket elérniük, hogy meglegyen a bátorítás a folytatásra.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák