Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz mike1334 #1 üzenetére

    Jól érted. Teljes mértékben coop lesz. Megjelenéskor PVP sem lesz benne.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz wolfman #14 üzenetére

    Nagyon rosszul látod. Attól, hogy valamiben van coop lehetőség még nem lesz kiherélve. Megoldható, egy komplex sztori úgy hogy végig lehessen játszani egyedül vagy többen is. Persze itt a komolyabb RPG-kre jellemző sokféle döntési lehetőségek korlátozottabbak lehetnek de mondok neked egy olyat, hogy Divinity: Original Sin. Egy jól kialakított coop lövöldében olyan mechanikákat kaphatsz amit máshol nem. Régi Splinter Cellek, Army Of Two például. Egy jól kidolgozott coop rendszer sokat tud dobni az élményen ha megfelelő emberekkel játszik az ember.

    "PC játékipar rettenet elment a mulik felé, néha van egy egy Tom Raider, de amúgy meg az eddig szép és jó Single játékokat is kiherélik (ugye ugye BFV és CoD). " - a BF mindig is a multiról szólt. Egyedül talán a Bad Company ágánál beszélhetünk olyan SP-ről ami nem felesleges időpazarlás. A Witcher széria a GTA is megjelent PC-re, jön elvileg a DMC5 és a Sekiro illetve az Ubisoft címei is mindig tiszteletüket teszik és a legutóbbi két AC-ről egész jók a visszajelzések. Nem kéne mártírkodni, az hogy a Sony ex címek visznek minden díjat az nem jelenti azt, hogy más platformokon nincs élet. Ha meg a God Of Warra meg a Pókemberre fáj a fogad akkor vegyél egy használt konzolt olcsón, mellé használtan a kiszemelt játékokat és ha végeztél eladhatod minimális bukóval...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz wolfman #16 üzenetére

    Ez a te saját döntésed. Mint írtam minimális bukóval játszhatnál egy csomó jó játékkal. Ha a kontroller a bajod arra is lenne megoldás. Nem azt mondtam, hogy dobd a kukába a PC-t, simán elfér egymás mellett több platform. PC-re is vannak olyan játékok amik konzolon nem. RTS-ek például.

    GTAV-nél jól pörög a multi, de azért ott a komplex SP ami teljesen önálló, multizni senki sem kényszerít senkit. Ubisoft címeivel nem játszom egy ideje, de azt be kell látni, hogy mai napig nagy rajongóbázisa van a szériáiknak. BF3-4 sztorijai unalmasak, klisések és rövidek egy csomó QTE-vel. Na azok is csak azért kerültek bele mert a tömeg ezért sírt. Itt megjegyezném, hogy a Bad Company konzolex címként kezdte.

    Címeket meg sorolhattam volna még. Van egy rahedli nem csak ezek.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz #95590400 #18 üzenetére

    Egyáltalán nem tűntek el az SP játékok. Leírtam egy csomót ebben a témában, olyanokat is amik jövőben fognak megjelenni PC-re is és nem indie címek. De mondhatok még... Ennél sem lesz kötelező coopban játszani, lesz pár raid meg stronghold küldetés ahova bedob melléd pár random figurát, de őket nézheted úgy is mintha sima botok lennének. Mintha olyan nem lenne SP játékokban, hogy botok rohangálnak melletted... Ismétlem magam, nem a PC helyett vegyél konzolt hanem mellé amit utána el is adhatsz.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz wolfman #23 üzenetére

    Szerintem annyira nem volt jó a BF3-4 SP-je, azthiszem a 4. rész kezdődik úgy, hogy a csatornában mászik az emberünk és 5 perc alatt több QTE van benne mint egy klasszikus God Of Warban... Ott van PC-re a BC2 óta az összes Premiummal meg mindennel együtt. Az 5. részt ha meg is veszem akkor már csak konzolra fogom. Magamat játékosnak tartom, platformtól függetlenül nekem a játék az szórakozás. Amióta az eszem tudom, szinte mindig volt PC-m és mellette a kínai sárgakazistól kezdve mindenféle konzolom is. A kontroller nem ördögtől való, kis gyakorlással el lehet sajátítani annyira, hogy egy SP lövöldét is élvezni tudjon az ember. Ezzel a csökönyös elutasítással nem velem szúrsz ki, hanem csak saját magaddal mert rengeteg élményt hagysz ki.

    A PC platform leépülését én is végignéztem. Nekem már a WoW-val indult nagy MMO láz is megfeküdte a gyomrom de ami utána kezdett kialakulni a DOTA meg LoL idején na az meg már csak hab volt azon a bizonyoson.

    Haverral átnyergeltünk PS4-re, multit szinte teljesen hanyagoljuk már. Viszont coopban elég jókat szoktunk játszani. Neki is ez az első konzolja, de belerázódott.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák