Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz wolfman #23 üzenetére

    Szerintem annyira nem volt jó a BF3-4 SP-je, azthiszem a 4. rész kezdődik úgy, hogy a csatornában mászik az emberünk és 5 perc alatt több QTE van benne mint egy klasszikus God Of Warban... Ott van PC-re a BC2 óta az összes Premiummal meg mindennel együtt. Az 5. részt ha meg is veszem akkor már csak konzolra fogom. Magamat játékosnak tartom, platformtól függetlenül nekem a játék az szórakozás. Amióta az eszem tudom, szinte mindig volt PC-m és mellette a kínai sárgakazistól kezdve mindenféle konzolom is. A kontroller nem ördögtől való, kis gyakorlással el lehet sajátítani annyira, hogy egy SP lövöldét is élvezni tudjon az ember. Ezzel a csökönyös elutasítással nem velem szúrsz ki, hanem csak saját magaddal mert rengeteg élményt hagysz ki.

    A PC platform leépülését én is végignéztem. Nekem már a WoW-val indult nagy MMO láz is megfeküdte a gyomrom de ami utána kezdett kialakulni a DOTA meg LoL idején na az meg már csak hab volt azon a bizonyoson.

    Haverral átnyergeltünk PS4-re, multit szinte teljesen hanyagoljuk már. Viszont coopban elég jókat szoktunk játszani. Neki is ez az első konzolja, de belerázódott.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák