Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.tom

    őstag

    válasz peba0706 #82 üzenetére

    Nekem is az NFSU1 demója volt az istencsászár, az Underground 2 -őt még nagyon vártam. Voltam még anno 2004-ben egy bizonyos hazai gamer magazin által szervezett 1 hetes összerucanáson Agárdon, és ott egy szerkesztőnek megvolt (megkapta az EA-től) az Underground 2 korai béta változata PS2-re (ezek a magazinosok mindent megtehetnek, találkoztam ott Sims 2 bétával, Armies of Exigo bétával, és akkor még egyik játék sem volt még közelébe a megjelenésnek, csakúgy mint az U2). Jó volt késő éjszaka játszani kivetítőn egy olyan játékkal ami még nagyon messze volt a megjelenéstől.

    Én mostanában szívesen szórakozok retro cuccokkal. Összeraktunk egy ismerősömmel egy p1-es gépet, amin elmenne a Quake 3(!!!). Sajnos a proci kevés hozzá. A videokari egy s3 trio 4 mega memóriával, és hogy izmosabbb legyen meg lett támogatva két SLI-be kötött Voodoo 2 Diamond Monster karival. (Nem vicc, ez tényleg igazi SLI, átalakított floppykábelt kell használni SLI összekötőnek). Minden tekintetben megverik ketten a legerősebb Voodoo 3-at is. Nagyon fasza. Most egy kétprocis P3 rendszeren gondolkodok. Remélem összejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák