Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3Ny3'T

    senior tag

    Szerintem is egy jó kis game lett, jól elökörködök vele unalmasabb hétköznapokon. :U
    Egy pár (tényleg) apróság, ami megintcsak a régi részeket idézi: kocsi választáskor a gyújtáshang, leírás a kocsikról, közben kamera végig "vezet" az autón, ami akkoriban fénykép-sorozat formájában jelentkezett. Apróság, de jó, hogy gondoltak rá. :)
    Amivel meg a legtöbbet szoktam baromkodni, az a turbó. Főleg 3. szinten eszelős mondjuk egy Bugattival. ;]

    Jelezték, hogy szinte 0 a motorhang -amitől nekem is viszketett a tenyerem-: bug, bizonyos konfigurációkon jelentkezik, azt hiszem. Készül a patch.

    #1: Ha annyira baromi fontos a belső nézet: Camera Hack. Bár egy Arcadeba nem érzem "szükségét". Arról nem is beszélve, hogy mivel eléggé sajátos az irányítás, agyf*szt is kapnál a belsőnézettől, mert nem látnád, hogyan kellene siklani, hogy gyors is legyél. :))

    Pár, esetlegesen hasznos dolog: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz misx #54 üzenetére

    A Time trialok tényleg nem kevés gyakorlatot igényelnek, de nem megoldhatatlanok. Nekem a McLarenes speciel vagy 30 próbálkozás után sikerült, de akkor viszont már 3sec minusszal szereztem meg az aranyat. Csak szerencse kell hozzá, nagyon meg kell szokni az irányítást és ROHADTUL oda kell figyelni, hogy egy hajtűben két szembejövő ne zárjon össze előtted. :P
    A rendőrös gyorsreagálásnál meg csak arra kell figyelni, hogy ne menj neki az autóknak és a falnak (még ha emiatt le is kell időnként lasítani 300-ról 160-ra), onnantól meg szinte garantáltan 10sec minusszal meg lehet szerezni az aranyat.
    A versenytásrak meg csak akkor csalnak, ha lemaradnak, ha meg lehagytak és szélárnyékban, nitrózva nem tudod őket utolérni, az azt jelenti, hogy turbóznak.
    Ami tényleg kamu, az az, hogy csakis a játékos kapja beláthatatlan ívekre az utcaiakat, de ez már a Hot Pursuit 2 óta így van. ;)

    Elsimerem, okozott dühös perceket nekem is a közepétől, de ha ugyanolyan sima lett volna, mint az elején, akkor garantáltan meguntam volna, így viszont még jól elvagyok vele, amíg nincs más game. :)

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz kazso #99 üzenetére

    Tényleg durván proci zabáló lehet akkor, mert nekem 5850-em van, de q6600-am és 45 a minimum 1680x1050-ben, de akkor ott tonnaszám van a füst. Érthetetlen jelenség, olyan sok mindent nem kell számolni. :U

    MrBrooks: :R

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz MrBrooks #108 üzenetére

    Dobnál egy leírást, hogyan sikerült őket felerőszakolni?
    Nekem sajna a listából csak a Porsche megy tökéletesen, pedig nagyon szívesen HP-znék kicsit. :(

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák