Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz krystman #665 üzenetére

    Nekem nincs gondom a sebességével. A wifivel már nekem is annál inkább.

    Amúgy azt sem szabad elfelejteni, hogy a telefonod valószínűleg kisebb felbontással üzemel (az enyém legalábbis igen, csak 800x480-as), a tablet meg ugye 1280x800-as, azért az is eszik plusz megaherceket.

    Mindenesetre nekem is 2 magos Huaweim van (Y300), de nekem az sokkal lassabb, minden tekintetben. A tableten azért sokkal pörgősebb mondjuk GMail-ból Chrome-ra váltani és vissza, meg gyorsabban is nyitja meg az oldalakat nekem.

    A sebességével sohasem volt gondom.

    Én a wifit szívem szerint úgy berhelném meg, hogy ráraknék egy külső antennát, vagy legalábbis egy külső csatlakozót ráraknék, és ha kell, antennát rátekerve lehetne erősíteni. De ez csak akkor él, ha gyárilag gyenge az antenna és amiatt gyenge a wifi és nem az adó-vevő miatt, mert ha azzal van a gond, akkor hiába rakunk rá akár parabolát is... hiába a nagyobb antenna, ha nincs utána eszköz, ami küld-fogad megfelelő erősséggel.

    Nekem jelenleg az egyetlen jel erősítés úgy valósult meg otthon, hogy megfelelő helyre (lakás kellős közepére) való elhelyezéssel mindenhol egyforma nagyjából a jelerősség.

    [ Szerkesztve ]

  • #47982080

    törölt tag

    válasz krystman #665 üzenetére

    Wifit ki lehet cserélni, külön kis lapon van. Kérdés mit raknál a helyére és kernel szinten ugyan sok driver benne van alapból menni fog e.
    Egy antenna mod lehet javítana de én már nem szedem szét ha nem muszáj, mert már igy se pattan össze rendesen. Pedig én is gondolkodtam rajta hogy berakok egy másik antennát mer a fürdőkádban majdem használhatatlan :D

Új hozzászólás Aktív témák