Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Joshi #668 üzenetére

    656-os HSZ-ben vannak az elírásaid (120 megabit ~12Mb/s) ez azt jelenti, hogy 120 megabit majdnem egyenlő 12 megabittel, arra vonatkoztak a megjegyzéseim az elején. A többi meg nem neked szólt főleg.
    Minden esetre nem mindegy, hogy hol tudja a router a 120 megabitet. A TP-Link 921 pl csak WANon tudja, mert 100as lan van rajt. Arra bármilyen switchet raksz, 100 megabit a teteje, de nem láttam még olyan eszközt ami 100 megabiten tényleg hozta volna a tényleges 100 megabitet... Tehát mondjuk 80.

    Minden vinyónak tudnia kell... Ez meg mint írtam, nem feltétlenül igaz, láttam már szénné töredezett meghajtót, ami nem tudott normálisan olvasni sem. Vagy lehet fizikai/szoftverhibás is. Minden esetre a Samsung 500GB már nem régi szar, még ha nem is az F1 szériás (tehát a régi, gyakori hibás, 3 tányéros), akkor is tudnia kell felépítésügyileg 40-50 MB/s másolási sebességet, szekvenciálisan. Az utolsó szó nagyon fontos, mivel minél több peertől töltesz, minél több cuccot, annál kevésbé van esélyed a szekvenciális írásra, a fejpozíció-váltogatások meg nagyon durva lassulással járhatnak...

Új hozzászólás Aktív témák