Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AlexWolf

    senior tag

    Két kérdésem is lenne.

    Az androidos változathoz lenne két kérdésem.
    1. Mr Handy-t hogyan lehet elküldeni végleg? (Szintenként lehet ugye 1 darab, és még van 3 dobozban)

    2. Elfogytak a questjeim, már csak a napi van. Leet tudni, hogy mikor jön az 1.9-es update? Hátha lesznek benne új questline-ok.

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

  • AlexWolf

    senior tag

    válasz spidersoft #45 üzenetére

    az a baj, hogy:
    1. Minden szinten van már 1 Mr Handy (kivéve egy szintet, hogy be tudjak húzni új Mr Handy-t ha szükséges)
    2. Ha kiküldöm a Mr Handy-t, akkor 5000 caps-ot gyűjt kb 1 hét alatt (visszatérési idővel is számolva), 5000 caps meg a termelő szobákból kb 2 perc alatt bejön. Ráadásul ha kiküldöm, akkor foglal a kiküldhető 25 férőhelyből, ahova normális embert is kiküldhetek.
    3. Ha kiküldöm nem sérül ergo meghalni sem tud, így nem tudom azt mondani ha véletlenül meghalna, hogy dismiss.
    4. Másik vaultba nem tudom átküldeni a felesleget.
    5. Eladni nem lehet, mert nem kerül be a raktárba, ahova a fegyverek/ruhák/pet-ek/junk-ok.

    szóval nem tudom elküldeni őket pedig tök feleslegesek.

    [ Szerkesztve ]

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Új hozzászólás Aktív témák