Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeViL-X.

    tag

    Hát srácok, én csak tavaly találkoztam ezzel a márkával szemtől szembe... Hogy a sztori kerek legyen, a főnökömmel mentem el tv-t venni :D Még nem ment annyira a német és hát azért kellett a segítség :) (Igen ez itt kint Németbe történt) Pláza majd a tv-k.. Hozzáteszem előtte azt sem tudtam, hogy eszik vagy isszák Loewe-t...
    Már távolról kiszúrtam egy igen csinos darabot, a képminőség valami iszonyatosan gyönyörű volt.. Közelebb érve egy samsung felirat fogadott, de halkan megjegyzem nem csodálkoztam rajta..118 cm, 800Hz, irányár 2000 euro... Nagyon gondolkodóba estem, ott álltam és fájdítottam a szívemet mikor elnéztem balra és egy puccosan kialakított helységben ott volt valami borzadály... Kérdeztem a főnököm, HOGY EZ MEG MI A SZAR??
    Válasz: Mi van?? Nem láttál még ilyen tv-t?? Csak habogtam, meg hát nem akartam "hülyének" tűnni.. De már késő volt.. Lebuktam... A válasz folytatva: Ez a leges-legmárkásabb tv itt a németeknél.. Csak a leggazdagabbak veszik ezt..
    Majd kitört belőlem a röhögés!!!
    A kialakítása valami iszonyatosan nem tetszett, de az legyen a legkevesebb, mindenkinek más tetszik.. Csak hogy a képminőség valami olyan mocskos szar volt, már bocsánat, hogy a képcsöves tévékhez tudnám hasonlítani, vagy ahhoz se.. A főnököm annyit hozzá tett, hogy nyugodjak meg, "CSAK NINCS BEÁLLÍTVA"! Mondom neki, te ne nyugodj meg, de sztem az összes többi tv sincs beállítva.... Amit az eladó megkérdezése után el kellett, hogy ismerjen :DD
    Hogy az összehasonlítás elfogadható legyen, minden tv-n ugyan az a HD adás ment :D ÉÉÉSSS csak utána vettem észre az árát.. 9000 euro.. + állvány (amit már nem tudom mennyibe került) + hangfalak (ezt sem tudom már) + sztem a szobanövényt is odaadták volna ami a polcon volt ha megveszi az ember azt a tv-t :))
    (Ez a sztori tavaly történ, szóval semmilyen reklamációt nem fogadok el ha ez a mostani esetlegesen odadurrantósra sikeredett volna :) )
    De legalább elvittem a samut fél óra után ;]

    [ Szerkesztve ]

    Folyton folyvást változunk...

Új hozzászólás Aktív témák