Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Frawly #94 üzenetére

    Nem igazán érzem, hogy visszalépés lett volna.
    Arch + i3wm után Debian + i3wm volt 3 évig. Aztán utóbbiról váltottam "MXfce"-re.
    A negatívum, hogy egerésznem kell, meg jobb kedvelem a terminálos kinézetet, amúgy meg minden másban jobb az xfce.
    Persze nem marad ez, mert agyfrászt kapok néha tőle, ha az ember egyszer ráérez a tiling wm-re, már egy DE se lesz elég jó.

    Jah, terminátoros wifikből a wicd-curses-t használtam, mert az állt legjobban kézre, meg nézett ki a legjobban. Azonban elég bugos volt, pl. eldobta néha a kapcsolatot, amire egyébként is elég nehezen csatlakozott fel. Ja meg a max sebesség se nagyon volt meg, csak ilyen 2-3 MB/s, hiába volt 100-as a net. Meg az sem számított hogy mind előre konfigolt cucc volt, sebaj.

    Valszeg az lesz, hogy visszarakom az i3wm-et és felrakom mellé ezt a gnome-os networkmanager appletet, ami most itt xfce-n is van, ez kiválóan működik.

    (#95) zoltanz
    "Használsz backports-ot is vagy csak a stock Debian? (esetleg más tárolókat?"

    Egyedül a signal messenger tárolóját adtam hozzá, a többi maradt a default.
    így néz ki e:

    Itt kicsit másképp van, mint debianon, többféle repo van egyszerre, így gyakorlatilag több csomag áll rendelkezésre alapból. Bár itt is nagyrészt mindenből terminálos megoldásokat használok, szóval tök mindegy. :DDD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák