Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    őstag

    válasz NateDogHUN #10 üzenetére

    Köszi a beszámolót ;) Tetszik amit írtál róla, egyedül a proci és a készülék mérete aggaszt, bár a lányom telefonjai is mtk procisok és eléggé jól bírják a nyúzást. Anno én is nokia fan voltam, az utolsó egy E51 volt, az is valami brutál strapabíró készülék volt. Már vagy 4 éve egy Zuk Z2 -t nyüstölök, kínai beszerzés :D hihetetlenül megvagyok vele elégedve, még minden része gyári, igaz a hátlap már rommá van törve de még így is megállja a helyét a mindennapos használatban, olyan ratt stilusú :DDD
    Tetszik a készülék lehet hogy rábólintok egy kinai shopban, bruttó 140 környékén már láttam hirdetve. Ez a ICE mód ahogy értelmezem, annyit jelent hogy -30fokban is használható a készülék. A hőkameráról nem is tudtam, csak most néztem utána hogy megemlítetted, azt hittem hogy a BV9800 Pro ban van csak. A hőkamera nekem is pozitív dolog, mivel az építőiparban mozgok. Még annyit hogy napi használat mellett hogy bírja az aksi (telefonálás és némi internet használatra gondoltam, én már kinőttem a játékból úgy hogy az nekem nem mérvadó) és cirka mennyi a teljes töltési idő kábelen.
    Látom Android 9 Pie -vel dobták piacra, nem ismerem a blackview -t így érdekes lehet a frissítés is, de szerintem az alap gyári rommal sem lesznek problémák. Gondolom biztosan van valami közösség a háttérben akik "ácsolnak" hozzá valami jó kis romot.

Új hozzászólás Aktív témák