Új hozzászólás Aktív témák

  • NateDogHUN

    tag

    válasz lemmy71 #9 üzenetére

    Ok, bár nincs nagy tapasztalatom telefonokkal, a 3310-es óta csak ütés és vízálló készülékeim voltak, Nokiák nem túl gyakran cseréltem őket... Szóval : kutyakiképzéssel IS foglalkozom, de nem a cézármilán vonallal, esőben, hóban, sárban, 40 fokban is tréningezünk, mindig fontos volt a strapabíróság egy telefonnál. CAT B15 Q-m volt előtte, 6 évet használtam, mindent kibírt, volt hogy a kölyökkutyának dobáltam. :) Mára eljárt felette az idő, sajnos egy google mapot is képtelen már megnyitni, nyugdíjazni kellett. A másik ami állandóan idegesített, hogy nem tudtam értékelhető fényképeket, illetve videókat készíteni az atom gagyi kamera miatt, sosem értettem azt a céget miért csinálja így. Fórumoztam nézelődtem, közben láttam haverom hőkamerás CAT telefonját, így a hőkamera is szempont lett. (Éjszakai őrző-védő munka a kutyákkal, ilyesmi. ) Ez max 4ks videót tud, ha jól tudom azt csak 30 fpssel ezért a 1080p-t használom ott tud 60 fpst. Fényképek minősége nekem megfelel. Éjjállátó funkciója valami döbbenet, predator látásmód, hatalmas. Nyílászárókat is nézegettem vele, a hőhidakat, padlófűtés csöveit is mutatja, szóval jóval több ez mint parasztvakítás, ez egy esetleges javításnál jól jöhet. Tudomásom szerint ugyanaz a kamera van benne mint a CATban. Kádban teszteltem vízálló. Tud víz alatti fényképeket is készíteni. Szerkezetileg egy fémtömb, ezzel ember lehet ölni. Nagyon minőségi anyagokból van, sokkal masszívabb mint a B15Q, pedig az sem volt egy mimóza telefon. Hátlap gumirozott, jó a fogása. Simtálca fémből van, a töltő csatlakozó ajtaja kemény műanyag, nem a leszakadós gyagyi gumidugó mint a CATnál. Oldalt van programozható gomb, háromfajta üzemmóddal (egy klikk, két klikk, hosszan nyomás) azt teszel rá amit akarsz. Ujjlenyomatolvasó oldalt van és gyors, az arcfelismerést tudja, vezeték nélküli töltést tudja, NFC-t tudja van valami ICE üzemmód is hideg környezetre. Kínából nem mertem megrendelni, így 192 e volt ÁFÁval, 140 a nettó amibe így nekem került. Egyszerűen szerintem senki nem kínál ilyen tudást, ennyi pénzért. Arra kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós, nyilván ez dönti el mennyire érte meg. Ha van kérdésetek szívesen válaszolok.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.natedog.hu

Új hozzászólás Aktív témák