Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz Márton #52 üzenetére

    Közben utánakeresve a raw adatok android 7-től támogatottak, így izzítottam a másik S6-omat, amin már az van :B és erre feltelepült az app. De sajnos úgy tűnik ez a régi teló nem támogatja a raw datát. Az L5-ös készülékek vajon mindegyike tudja?

    "Mi 9-cel gyakorlati tapasztalataim nincsenek. Elvileg minden adott hozzá, hogy jól működjön."

    Sajnos találtam hiányosságokat, kérdés ezek ma is fennállnak-e:
    [link]

    "however there's no SBAS support for some reason (although the 855 should support it)."

    "Xiaomi Mi9 does not provide Accumulated Delta Range measurements. The Xiaomi Mi8 does provide these measurements.
    Xiaomi picked a different chipset for that does not populate these fields."

    Ez az adat rtk utófeldolgozáshoz kell, akkor erre nem a legjobb a 9-es? Míg a 8-as igen? Pontosan mi volt a gond ott a korábban említett "körítéssel?"

    [link] itt mondjuk azt írja az utolsó, hogy "no longer have the satellite data error". De most ezt vajon mire vonatkozik?..

    :R

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák