Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz tibaimp #4 üzenetére

    Élő szövet a filmvásznon..... :Y

    A témáról meg vitatkozhatnál sok sok emberrel. Lehet nem osztanák az álláspontodat.
    Az lényegtelen kinek mi jön be....kinek a pap...

    De az biztos, hogy nem sűrűn van ez előhúzva.
    Utoljára kb 10 éve volt hasonló témájú Star Wars játék. AAA kategóriás, Sztori orientált, Single Player SW játék...akció/kaland TPS stílusban.

    A többit megint csak embere válogatja.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz tibaimp #12 üzenetére

    Persze. :)

    Én szerettem a Force Unleashedet is..az volt kb. bő 10 éve.
    Az sem volt nagy eresztés, de hiánycikként érkezett. Számomra ez is hiánypótló. Lesz amilyen lesz.....elleszek vele egy darabig.

    Biztos nem te vagy az egyedüli, aki más témájú SW játékot szeretne, de egyelőre az EA nem igazán lát el minket hasonló programokkal, sajnos.

    Próbálom becsülni amit lehet.

    Sajnos a Battlefront, nem az én stílusom. De van akinek meg az jön be.....

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • myckey

    veterán

    válasz tibaimp #14 üzenetére

    Nekem meg könyv maradt ki.

    De ennél pl. elolvastam már az előzménytörténetet is, mert adtak ki hozzá Marvel comic seriest. Már van 3 példány, lesz még kettő.
    Csak azok a game után jönnek a spoiler miatt.

    Nekem a Battlefront csak betekintésnek volt meg kb...aztán elengedtem.
    Ellenben van SW The Old Republic, most is, csak nagyon időigényes nekem.
    Meg voltak a KOTOR játékok. Szerettem, többször kivittem.
    Aztán a Jedi Knight széria....meg a Republic Commando.....jó is volt, csak régen már.

    Én már az első hozzászólásban mutattam pár anyagot, és odaát a topicjaban ontom magamból az infot ezzel kapcsolatban.
    Egyelőre leköt, szeretek vele foglalkozni....meg magamat is szórakoztatom, míg nem jön ki a játék.
    Egyébként érdekes egy játék ez.....sokat írtam már erről is.
    Mennyire nem úgy áll hozzá az EA ,mint a többi dolgához.
    Mit fektettek bele a Respawn csapatánál, és kik melóztak rajta...már az eredete is kusza.

    De, amit elszoktam mondani.
    Nem várok csodát......egy közepes játékra számítok.
    Viszont ezek az előzetesek megleptek, és a tesztereket is. Jobb lett, mint várták, vagy mint vártam.
    Még az is lehet, a végeredmény jobb lesz a 60-70/100 -as értékelésektől.

    Igazából ami eredeti lesz, az a sztori. Karakterek és a helyszínek egy része. De persze ezeket leginkább a fanok értékelik. Része a kánonnak. Ezt meg azok, akik ezzel szimpatizálnak.
    Technikailag nem hoz megváltást.
    Játékmenetben is innen onnan hoz dolgokat.
    Viszont úgy fest lesz benne bőven tartalom. Remek harcrendszert pakolnak alá és a kalandozás-felfedezés-ügyességi dolgok és logikai feladványok összessége elviszi a hátán a játékot. Meg hát Star Wars. Jedis. Kaszabolós. :)

    Rajongókon kívül, annak tudom ajánlani....aki szereti a Tomb Raider,Uncharted és God of War játékokat. Vagy bejött neki a Fromsoftware combat.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák