Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz tibaimp #14 üzenetére

    Nekem meg könyv maradt ki.

    De ennél pl. elolvastam már az előzménytörténetet is, mert adtak ki hozzá Marvel comic seriest. Már van 3 példány, lesz még kettő.
    Csak azok a game után jönnek a spoiler miatt.

    Nekem a Battlefront csak betekintésnek volt meg kb...aztán elengedtem.
    Ellenben van SW The Old Republic, most is, csak nagyon időigényes nekem.
    Meg voltak a KOTOR játékok. Szerettem, többször kivittem.
    Aztán a Jedi Knight széria....meg a Republic Commando.....jó is volt, csak régen már.

    Én már az első hozzászólásban mutattam pár anyagot, és odaát a topicjaban ontom magamból az infot ezzel kapcsolatban.
    Egyelőre leköt, szeretek vele foglalkozni....meg magamat is szórakoztatom, míg nem jön ki a játék.
    Egyébként érdekes egy játék ez.....sokat írtam már erről is.
    Mennyire nem úgy áll hozzá az EA ,mint a többi dolgához.
    Mit fektettek bele a Respawn csapatánál, és kik melóztak rajta...már az eredete is kusza.

    De, amit elszoktam mondani.
    Nem várok csodát......egy közepes játékra számítok.
    Viszont ezek az előzetesek megleptek, és a tesztereket is. Jobb lett, mint várták, vagy mint vártam.
    Még az is lehet, a végeredmény jobb lesz a 60-70/100 -as értékelésektől.

    Igazából ami eredeti lesz, az a sztori. Karakterek és a helyszínek egy része. De persze ezeket leginkább a fanok értékelik. Része a kánonnak. Ezt meg azok, akik ezzel szimpatizálnak.
    Technikailag nem hoz megváltást.
    Játékmenetben is innen onnan hoz dolgokat.
    Viszont úgy fest lesz benne bőven tartalom. Remek harcrendszert pakolnak alá és a kalandozás-felfedezés-ügyességi dolgok és logikai feladványok összessége elviszi a hátán a játékot. Meg hát Star Wars. Jedis. Kaszabolós. :)

    Rajongókon kívül, annak tudom ajánlani....aki szereti a Tomb Raider,Uncharted és God of War játékokat. Vagy bejött neki a Fromsoftware combat.

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák