Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz HollyBoni #30 üzenetére

    Aham. Ha csúszik, csak akkor szim? Ki kell ábrándístalak: a jól beállított versenyautó tapad. Sínautó. Nem megölni akarja a versenyzőt, nem Stephen King Christine-je. Realisztikus beállítási lehetőségeket kapsz. Az alapbeállítások pályára vannak belőve, de ha Jeremy Clarksonként akarsz egyet állatkodni, annak sincs akadálya, csak meg kell piszkálni a futóművet egy kicsit.
    Fele bullshit? Ez a kijelentésed az, méghozzá egészen. Beleolvastál a linkelt dokumentumba, vagy csak a borítója alapján tettél ilyen velős megállapítást? Ha már érvelni akarsz valami ellen, jó lenne, ha alá is támasztanád, mert ez így nem állja meg a helyét. Linkeltem neked egy kb. 400 oldalas doksit, 4 videót több, mint fél óra terjedelemben, de te 101 percen belül már válaszoltál. A Project Cars nyílt fejlesztés. Nem egészen, ez igaz, de a mintegy 80 000 tag, akik jó része a fejlesztésben részt vesz, messze nagyobb, mint bármelyik stútió. Eleve az SMS úttörő olyan szempontból, hogy már a kezdet kezdetétől fogva Ben Collinsszal dolgozik - sok szim esetében a fejlesztés végén szoktak pár versenyzőt megkérdezni, hogy az úgy jó-e. De abban egyedülálló ez a dolog, hogy a komplett belső kommunikációt elolvashatja bárki - te is, ha vennéd a fáradságot.
    Ez közösségi fejlesztés, és a közösség szimulátort akart. Szimulátor is lett - az AC-val nagyjából egy szinten.
    (Jut eszembe: A DashMeter Prót ismered? Ez a változata az AC-hoz és a Carshoz is jó. Nyilván azért, mert árkád. Mind a kettő. :U )

    Nekem megvan az AC és 2011. végén csatlakoztam a Carshoz. Mindkét játékkal játszottam már annyit, hogy lássam, miben jobb az egyik a másiktól. Az AC-ban jobb menni a pályákon, hála a laserscannek, meg intenzívebb az FFB. A Carsban van időjárás, és sokrétűbb a tartalom, illetve több komponenst szimulál (fék-, olaj-, vízhőmérséklet, pléldául - volt már olyan koccanásom, aminél kilyukadt a hűtő és megfőztem a motort emiatt).

    [ Szerkesztve ]

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz HollyBoni #30 üzenetére

    Latszik, hogy meg nem jatszottal a jatekkal. Ami nem baj, csak vicces igy olvasni a fikazast.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Új hozzászólás Aktív témák