Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz djculture #48 üzenetére

    Egyértelmű az elgépelés, nem? A 7. milliós eladású AAA játék lesz (remélem), az előző hat megvan ;)

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

  • Strezi

    őstag

    válasz SityiSXT #49 üzenetére

    Szerintem nem látsz bele annyira a dolgokba az "olvasgatással" mint gondolod! Pl. afölött simán átsiklottál, hogy azért bizony fizetni kell hogy érdemben hozzá tudj járulni a fejlesztéshez! Meg kell venni a rangot, hogy hibát jelezhess, metingen jelenlehess, javaslatot tehess... Na, az én lelkesedésem a kommunális projekt iránt itt el is fogyott. Jó lesz, meg minden, de messze nem az aminek én gondoltam egy tényleg közösségi projektet fejlesztőként. Gyakorlatilag egy új üzlet modellt csináltak, ennyi. Nekem nem ér meg plusz pénzt. Ha kijött a végleges, megvárom az első review-kat, játszom a céges példányokkal és talán azután megveszem.

    Szerintem majd akkor nevezheted a sajátodnak, ha a lelkesedésen kívül, egy rajzolt pixeled, egy sor programkódod, vagy valamelyik autó beállítása a nevedhez fűződik. Addig max rajongó lehetsz.

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

  • Skillet

    addikt

    válasz Strezi #50 üzenetére

    Ez meg mi? 29.hsz első linkjéről volt szó végig.

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Strezi #52 üzenetére

    A leaderboard link nem üres: a két lenyíló listával kiválasztod a pálya-autó kombót, és a gombra bökve nézegetheted a köridőket. ;)
    Szerintem te nem látod kívülről a dolgokat jól, emiatt vannak hibás elképzeléseid arról, hogy működik a dolog - plusz a befizetéssel járó dolgok kapcsán is tévedésben vagy. Igen, a menedzsereknek a részletekbe nagyobb beleszólásuk van, mint a sima tagoknak - na de nem egy ember kiérdemelte a menedzseri rangját, ergo nem csak pénzzel juthatott be oda. Plusz sose mondtam, hogy Collins vagy Hamilton nem fizettek - sőt, Collins az elsők között volt, akik menedzser szintre fizettek be. Eredetileg csak anyagilag akarta támogatni a fejlesztést, de az SMS felkérte, hogy a szakértelmével is segítsen. Ami pedig a nagy horderejű kérdéseket illeti (milyen pályákat, autómárkákat keressen meg az SMS, hogy a játékba felvegye, milyen módon (F2P, rendes dobozos) konstrukcióban jelenjen meg a játék, stb.), mindenki szavazhatott és leírhatta a véleményét. Sőt, az is közösségi döntés volt, hogy realisztikus szimulátor lesz a Project Cars. Bugreporolni, ötleteket adni bárki tud, és meg is hallgatják - még egy junior member is. Sőt, majdnem egy éve már rangra való tekintet nélkül mindenki hozzáfér a napi frissítésekhez (jó eséllyel az oka ennek az, hogy így a leghatékonyabb a hibajelentés). Nyilván kell egy józan keret ennek az egésznek, így azért a rangoknak is megvan az értelme, de azért a "plebs" szintjén is eléggé nyitott a fejelsztés - annak ellenére, hogy pont emiatt nem egyszer már eljárt jó pár idiótának a szája (például a hivatalos bejelentés előtt már kikerültek képek, videók a játékba került Aston Martinokról). Ami a WMD portálon van tájékoztató, már nem releváns, mert elég sok dolog megváltozott azóta menet közben.
    A saját pixel és egyebekre reagálva: szóval a bétateszterek munkája számodra semmit nem ér? Ők nem tesznek hozzá semmit ahhoz, hogy egy adott játék jó legyen? No meg ha úgy vesszük, amit most csinálok, felfoghatjuk közösségi PR-nak is. ;) Persze annyira nyomott nem vagyok, hogy túldimenzionáljam a szerepem, de ha még oly apró mértékben is, csak része vagyok ennek. Az egy dolog, hogy a tagsági szintem miatt bármelyik versenyen felbukkanhat egy AI az én nevemmel (remélem, nem fog rosszul vezetni :D ), de megtiszteltetésnek veszem, hogy itt is jelen vagyok egy igencsak megtisztelő társasággal. :)

    [ Szerkesztve ]

  • pRoject22

    őstag

    Sziasztok!

    Aki Xbox ONE-on versenyez és szeretne egy jó társaság tagja lenni azt várjuk a csoportunkba :)

    (FM,pCARS,WRC,F1)

    https://www.facebook.com/groups/ConsoleRacingCommunity/

    ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák